2703
2553
ایشالله هرچی زودتر میرین سر خونتون😍😍😍😍حالتو درک میکنم 

حال گندیه ادم بلاتکلیف افتاده بین پدر و نامزدش نمیدونه کدوم وریه اخر

تو مرد باش اشک کسیو در نیار نمیخاد مردباشی گریه نکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب شاید از اول قصدتون ازدواج بوده بعد یه مدت باهم دوس بودین ک اشنا بشین

اتفاقا اول فقط دوست بودیم حدود 5 ماه بعد کم کم از هم خوشمون اومد رابطمون بیشتر شد و تصمیم گرفتیم ازدواج کنیم ولی چون شرایط کاریش مساعد نبود صبر کردیم دو سال و نیم دوست بودیم که طی جریانی خانواده من فهمیدن و ناراحت شدن و عقد کردیم

2456
خیلی کارا😂😂 کلی تفریح میکنیم،مثلا ماه پیش رفتیم متل قو پاراسل و موتور چهار چرخ سوار شدیم،تا ساعت ...

من فردا قراره برم نمک ابرود با شهرمون حدود 4 ساعت فاصلست ولی بخاطر ماه رمضون میترسم گیر بدن موقع ناهار خوردن

عضو گروه قرمز وزن شروع۱۰۳،۹۰۰❤

من از خودم عکس نمیگیرم. به نظرم خوش عکس نیستم. اکثر گردشها و مسافرتمون هم تهش به دعوا ختم میشه! 😠😢

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
من فردا قراره برم نمک ابرود با شهرمون حدود 4 ساعت فاصلست ولی بخاطر ماه رمضون میترسم گیر بدن موقع ناه ...

نه بابا

اتفاقا پارسال ماه رمضون رفتیم انزلی خیلیم ریلکس هیجکس روزه نمیگیره که گیر بدن راحت باش

2714
نه بابا اتفاقا پارسال ماه رمضون رفتیم انزلی خیلیم ریلکس هیجکس روزه نمیگیره که گیر بدن راحت باش

میخوایم کباب بزنیما بنظرت اوکیه؟من رشتم پارسال خیلی جاها رفتیم ولی انگار امسال همه روزه دار شدن

عضو گروه قرمز وزن شروع۱۰۳،۹۰۰❤
2706