2703
2553

سلام خانما يه سوال داشتم من الان تقريبا ٢١ سيكلم هستم و ٩ روزه كه اى يو اى كردن و الان دو روزه كه دهانم همش تلخ هستش هر چى هم ميخورم خوب نميشه تلخه همش ميتونه از نشانه هاى باردارى باشه؟كيى تجربه اى داره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم منم دهنم تلخ میشد ولی بعد از هفته 8  از الان زوده

خدایا شکرت که بالاخره معحزتو بعد 4سال بهم نشون دادی ممنونتم بخاطر همه چی بالاخره نینی کوچولو اومد تو دلم .لطفا اگه مشیه برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین ممنون
2456

من آب دهانم خیلی تلخ 😟انشالله بارداری😍

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁

اره عیزم

من سر بارداری دومم قبل اینکه متوجه بشم باردارم. دهنم مزه تلخ میداد. ی مزه ای شبیه فلز😟

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
من آب دهانم خیلی تلخ 😟انشالله بارداری😍

امضات حال روز منه منم تو اوج ناامیدی درست شب نیمه شعبان عیدیمو گرفتم 😍

تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼
2714