1803
1804

سلام خانما يه سوال داشتم من الان تقريبا ٢١ سيكلم هستم و ٩ روزه كه اى يو اى كردن و الان دو روزه كه دهانم همش تلخ هستش هر چى هم ميخورم خوب نميشه تلخه همش ميتونه از نشانه هاى باردارى باشه؟كيى تجربه اى داره؟

عزیزم منم دهنم تلخ میشد ولی بعد از هفته 8  از الان زوده

خدایا شکرت که بالاخره معحزتو بعد 4سال بهم نشون دادی ممنونتم بخاطر همه چی بالاخره نینی کوچولو اومد تو دلم .لطفا اگه مشیه برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین ممنون

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

من آب دهانم خیلی تلخ 😟انشالله بارداری😍

خدایا ممنونم که معجزتو نشونم دادی و تو اوج ناامیدی فهمیدم مامان شدم اونم شب ولادت امام زمان😍 میشه واسه سلامتی نی نیم صلوات بفرستین😘عاشقتم پسررررم 😍به عشق حضرت عباس  اسم پسرمو گذاشتم امیرعباس 😍خدایا به پسرم سلامتی بده خدایا شکرت نی نیم به دنیا اومد❤❤
1805

اره عیزم

من سر بارداری دومم قبل اینکه متوجه بشم باردارم. دهنم مزه تلخ میداد. ی مزه ای شبیه فلز😟

(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی کهزنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
من آب دهانم خیلی تلخ 😟انشالله بارداری😍

امضات حال روز منه منم تو اوج ناامیدی درست شب نیمه شعبان عیدیمو گرفتم 😍

تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼