2737
2734

پسرم کلاس هفتم هست اصلا مثل بچه های حالا استعداد انچنانی نداره شاید خیلی پایین ترم باشه😔درساش ضعیفه معلم خصوصی هم فایده نداشته خیلی غصه میخورم داغونم امسال که نمره ای هست اگر تجدید بیاره چکار کنم خیلی آبروم میره خودشم ضربه میخوره میخام امسال هرجور شده بزارمش مدرسه غیر انتفایی چون میگن اونجا نمره میدن میخواستم بدونم راسته مدارس غیر انتفایی واقعا نمره میدن 

ایا رسیدگیشون بیشتره یعنی بچه من که ضعیفه بره غیر انتفایی بهتر میشه چون میخام سرویس طلام رو بفروشم بچم بزارم غیر انتفایی میخواستم بدونم ارزششو داره یا نه 

سوال دیگه میدونین دبیرستان دوره اول شهریش چقدر ه من مشهدم

کاش خوشبختی هم مثل مرگ حق بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
قبل از اینکه هزینه مدرسه غیر انتفاعی مشکلشو ریشه یابی کنید بهتر نیست؟ پیش مشاور  چرا نمیبرینش؟ ...

بردم میگه هوشش پایینع هیچ چاره ای هم نیست

کاش خوشبختی هم مثل مرگ حق بود
@میمونمت     بیا خانوم معلم

فدات ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2738

فرض کنید غیر انتفاعی نمره دادن تا بره بالا تو امتحان نهایی ها کم میاره ..معلم ها این جور وقت ها اقدام پژوهی می کنند راه حل نشون میدن ...پسر عموی من  درسش خوب نبود از یه معلم مدارس اسثنایی گرفت چون اونا روش تدریس رو بلد هستن الان درسش متوسط به بالا هست

استارتر جان اون مشاور که بردین تست هوش گرفت ؟ نمره هوش رو چند گفت ؟ تو کارت سنجش پسرت تو پرونده بهداشتی مدرسه اش نگاه نکردی ؟ اگه جز بچه های مرزی طبقه بندی شده باید دوره اول دبیرستان تو مدارسی بذاریش که بچه ها رو برای فنی حرفه ای و کاردانش اماده میکنن . با فروش طلا موافق نیستم ‌ . غیر دولتی های کمی ارفاق نمره دارن .همون دولتی هم معلمها قاعدتا باید متوجه بشن که اگه مشکل هوشه به بچه خیلی سختگیری نکنن و باید با مشاور مدرسه و معلما دایم در تناس باشی بالاخره بچه های مرزی با کلاس های اضافه و شیوه های تدریس مختص به خودشون خیلی پیشرفت میکنن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706