2410
2553
عنوان

اونای که کانادا زندگی میکنن کسی بوده از امریکا کانادا رفته باشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2633 بازدید | 82 پست
Minnesota هستتم عزییزم ممنون که لینک فرستادی

خواهش می کنم عزیزم من خودم خیلی تو فکر مهاجرت به کانادام خوشحال میشم اگر رفتی با هام در ارتباط باشی 

No reason to stay , is a good reason to go

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

میشه یکم راجب مهاجرتت توضیح بدی

کی رفتی

چه جوری رفتی

چقدر هزینه کردی

ایا ایلتس داشتی یا خیر

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
2714
میشه یکم راجب مهاجرتت توضیح بدی کی رفتی چه جوری رفتی چقدر هزینه کردی ایا ایلتس داشتی یا خیر

من شوهرم  ایجا بود بعد عروسی منم اومدم سه سال میشه  سوهرم قبل من ایجا بود 

خدایا شکرت   
من شوهرم  ایجا بود بعد عروسی منم اومدم سه سال میشه  سوهرم قبل من ایجا بود

چجوری رفته

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
2706