2733
2734
عنوان

خواهر م داره مثل همیشه با بچه های تخسش سرم آوار میشه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 172620 بازدید | 450 پست
فکر کن خواهرشوهرته با انگیزه جلوش بایست بگو‌ دو سه روز فقط میتونم ازت پذیرایی کنم عزیزم

😂😂😂👍

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر شما هم اگه واقعا خسته شدید جوابشو بدین محترمانه .مثلا بگو چقدر گرمه من عادت ندارم تو خونه چادر سر کنم اگه گفت درش بیار بگو همسرم گفته تا شما اینجاین باید سرت باشه 

شماره معکوسه لطفا سوال نفرمایید 
2728

بیشتر از خواهرت از تو حرص خوردم که انقد بی زبونی و میزاری اذیتت کنن😡

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
موندم چرا مامانت چیزی نمیگه

میگه مثلا اونجا که میرن قسمش میده بچه ها تو جمع کن تو کارا به اواجی کمک کن همه کار شونه اون نباشه اگه بچههات میگیری و اذیت نمی کن یه هفته بیا اینجا یه هفته برو اونجا دوباره

عشق دارم یه تیکه ماه 😘💓کسی چپ نگاش کنه طرفش منم من. 😄اسمشو بد صداش کنه طرفش منم من 😄نگاه. نگاه خنده هاش کنه طرفش منم من
نه معمولی هست وصعمون ولی بقول شما عقده هاشو خالی میکنه شاید اکه اینو بگم بریزین سرم که سرکاریه ولی ب ...

اسی منم یجورایی وضعیت تو رو دارم حتی یجورایی بدتر از تو ولی چیزی نمیگم چون نمیتونم چیکار کنیم دیگه

نانواهه شوهر من شوعر اونم مکانیکه

استارتر چه شوهر گلی و صبوری داری که بهت غر نمیزنه و در نهایت احترام و شکیبایی باهاشون برخورد میکنه اگه شوهر من بود روز اول نه روز دوم شروع میکرد نق زدن و غر زدن

2738
نه معمولی هست وصعمون ولی بقول شما عقده هاشو خالی میکنه شاید اکه اینو بگم بریزین سرم که سرکاریه ولی ب ...

همین رو بهونه کن به مامانت بگو شوهرم ادم مذهبیه میگه دلم نمی خواد همچین ادمی بیاد خونه ام این حرف و به شوهرم زده اونم ازش زده شده میگه هر سری برای یه وعده دعوتشون کن اونم چون خواهرته وگرنه از اون ادم متنفرم

پسرم امیررضا و دخترم آیسان نفسهای من و باباشون هستن  خدا جونم حفظ شون کن برامون آمین  
چه جوردلش میاد اونجور اذیت میشی حداکثر یه هفته بمونه خونت یه جور بهش حالی کن البته خواهرت خودش باید ...

نمیدونم. چطور دلش میاد ولی من یه سری قبل این بچم سقط کردم کهدهمه می گفتن. ازبس بچه تپول خواهرت رابغل کردی منظورم طایفه شوهر مه بچه شو بعل میکردم تو خیابون یکی من یکی خودش شوهرش اکه بود جداگانه می رفت تفریح نانرد بچم سقطشد درست یه هفته بعد رفتن اونا

عشق دارم یه تیکه ماه 😘💓کسی چپ نگاش کنه طرفش منم من. 😄اسمشو بد صداش کنه طرفش منم من 😄نگاه. نگاه خنده هاش کنه طرفش منم من
يك ماه چه خبره؟ خودش خسته نميشه!؟ چه جوري روشون ميشه بيان اين همه خونه داماد بمونن واقعا

خسته نمیشه چون شهری که هست را دوست نداره و میخاد تو شار خودمون باشه

اسی این بارسومه بهت میگم بروخونه فامیل شوهربگو به خواهرت که سمپاشی کردیم وجونورومارمولک وچمیدونم هرچی به ذهنت میرسه توخونمون بوده،

پدیدارشناسی بایدها خونه روبشوربساب کنم تااثرسم برسه چون بچه کوچیک دارم

2706