2726
عنوان

خواهر م داره مثل همیشه با بچه های تخسش سرم آوار میشه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 172612 بازدید | 450 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهمان گرچه عزیز است اما چون نفس بیاید ونرود خفقان اوراست...اشتباه گفتم ببخشید...فقط میخاستم یچی بگم 😄😄😄😂😂😂

بعضی وقتا نصیحتی که به دیگران میکنی دقیقا همونیه که خودت باید بهش عمل کنی 😏😏منم تو تاپیک های جنجالی صدا کنید 😄
2728

شوهرش همش تو خونه میمونه اصلا بیرون نمی ره منم باید مرتب چادر و روسری سرم باشه شوهرم دوس نداره جلو ش بدون چادر بگردم تو گرما اصلا نمیتونم یه باد کولر قشنگ بگیرم

عشق دارم یه تیکه ماه 😘💓کسی چپ نگاش کنه طرفش منم من. 😄اسمشو بد صداش کنه طرفش منم من 😄نگاه. نگاه خنده هاش کنه طرفش منم من
شوهرش همش تو خونه میمونه اصلا بیرون نمی ره منم باید مرتب چادر و روسری سرم باشه شوهرم دوس نداره جلو ش ...

اووووو شوهرشم میاد و از در خونه بیرون نمیره؟

خوب میان چیکار میکنن آخه یک ماه حوصلشون سر نمیره؟😐

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

ابجیم روزه نمیشه میگه نمیتونه و بنیه اش ضعیفه شوهر شم نمیشه خودم با اونکه شیر میدم روزه میشم ولی یکسر تو آشپزخونه هستم برتی اونا ناهار درست کنم برای خودمون افطار و سحر جلو گاز با چادر میپزم

عشق دارم یه تیکه ماه 😘💓کسی چپ نگاش کنه طرفش منم من. 😄اسمشو بد صداش کنه طرفش منم من 😄نگاه. نگاه خنده هاش کنه طرفش منم من
2706