1472
1411

دوستان موضوع اینه که خواهرم میخاد به مدت  یک ماه بیاد خونه من بدبخت  الان  شایدد بگینخواهرته  بیادمگه چیه؟ الان توضیح میدم ابجیی من عروس راه دور شده خانوم سالی سه چهار بار میان شهر ما یعنی مشهد اینجا خونه مادرم نمی ره چرا که بابام سیگار میکشه میگه برا بچه هاش ضرر داره سه تا بچه شیر به شیر داره بزرگی شش سالشه دومی چهار سال کوچیکی دو سال و نیم خونه ابجی دیگه ام نمیره که شاغله و از صبح تا ظهر خونه نیست(معلمه) خونه داداش نمیره که زنش بد اخلاقه اون داداشم که مجرده هیچی بالاخره میاد از اول تا آخر خونه من چرا چون از همه بی زبون ترم حالا جرا اذیتم الان میگم

عشق دارم یه تیکه ماه 😘💓کسی چپ نگاش کنه طرفش منم من. 😄اسمشو بد صداش کنه طرفش منم من 😄نگاه. نگاه خنده هاش کنه طرفش منم من

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

خداد بدادت برسه 

چه کنی که خاهرته 

برای تو                                                                   برای چشمهایت...                                                      برای من                                                                  برای دردهایم...                                                        برای ما                                                                  ای کاش خداکاری بکند...💚                                                                                                           لطف میکنید برای شفای دخترم یه صلوات مهمونش کنید❤
1473

هرکی عکس پروفایلمو کپی کنه خره تمام باتوام بچه جون عکسمو نذار پروفایلت منو چند ساله تو سایت با این عکس میشناسن  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم که خوندی بابا  

وای سخته واقعا 

مهمون هرچقدرم عزیز باشه یک ماه بمونه آدمو خسته میکنه

مخصوصا با ۳ تا بچه

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی بلا دقیقا همون ماهی که فکر نمیکردم اومدی🤩🤩🤩

سر سرنگین شو باهاش

زنگ زد جواب نده بعد بگو نبودم

زنی متاهل بود بنام ایران خانم ،او همه چیز داشت،ثروت ، زیبایی ، غرور ، و نگاهی نافذ و تو دل برو و موهایی بلند و چون شب سیاه ؛تا اینکه در یکی از خیابان های تهرانبا پسری به نام بهمن آشنا شد . جوانی ماجراجو و در ظاهر جــذاب و با افکــار نو ،بهمن همیشه به اون میگفت : تو همه چیز داری ولی تا وقتی آزاد نباشی هیچ چیز نداری.تو وابسته ای ؛ دل بسته ای ؛ خودت نیستی و همیشه کلمه مبهم آزادی را روی دیوار خانه ی او مینوشت و قلب او را به تپش می انداخت .او آن روز ها جوان بود و به دنبال تجربه های تازه ، تصمیم گرفت با بهمن همراه شود و به چیزی برسد که فکر میکرد ندارد . در نهایت درزمستانی سرد پس از آنکه شوهرش از او ناامید شد و برای همیشه او را ترک کرد ؛ او و بهمن به هم رسیدند و ازدواجشان را جشن گرفتند .کوتاه که بگویم هرچه از زندگی شان که میگذشت بهمن وعده هایش را فراموش میکرد ،اینکه چه بپوشد ، چه بنوشد و حتی چطور زندگی کنم را بهمن تعیین می کرد؛ دست بزن هم پیدا کرده بود و او جز آه ؛ جرات اعتراض نداشت .حالا پس از سالها او زنی نا امید و درمانده و با نگاهی خسته شده بود .وهمسایگانش که زمانی با حسرت و احترام به او نگاه می کردند به او لبخند تمسخر می زدند و خیره نگاهش می کردند .درحالیکه بهمن سعی می کرد در میان بغض و اندوه او ؛ هرسال سالگرد ازدواجشان را با شکوه تر جشن بگیرد و خود را خوشبخت و سعادتمند جلوه دهد .بارها با خودش میگوید اگر من قبل از بهمن آزاد نبودم چطور میتوانستم با بهمن ازدواج کنم؟!!! امروز از او دختری مانده است به نام بهار ،به بهار میگوید هیچگاه فریب هیچ بهمن و زمستانی را نخورد ،به او میگوید آزادی وقتیست که میتوانی از بودنت لذت ببری و امید به آینده داشته باشی و لبخند واقعی بر گونه هایت جلوه گری کند.و فراموش نکن که هیچگاه برای رسیدن به روشنایی اندک ماه ، خورشیدت را نفروشی....                                                                  درسال ۹۸ وزن من به ۵۸ رسیده...سوار بر ماشین مشکی متالیک خودم هستم...دررشته موردعلاقم مشغول تحصیل هستم...اما هنوز جای خالی تو تیر میکشه‌!
1447

من یه بچه هشت ماهه دارم تو این مدت که اونا هستن ارامش برام نمیزاره اون عادت داره تو رامش بخابه ولی میان سر و صدا دارن تا بچم میخا به گریه و جیغ داد بیدارش میکنن دیگه خواب نمی ره و انقدر اذیت میکنه که نگو از خستگی. و بی خوابی فقط یک سره گریه هست کارش

عشق دارم یه تیکه ماه 😘💓کسی چپ نگاش کنه طرفش منم من. 😄اسمشو بد صداش کنه طرفش منم من 😄نگاه. نگاه خنده هاش کنه طرفش منم من

شوهرش کجا میره این مدت؟

چند سال پیش تو مدرسه یه معلم داشتیم که خیلی مسخره‌ش میکردیم، بیچاره هیچی نمیگفت. آخرین روز مدرسه بود،تو کلاس گچ رو برداشت فقط رو تخته یه بیت شعر نوشت و رفت:《 سنگ اگر کاسه زرّین شکند، ارزش سنگ نیفزاید و زَر کم نشود 》................... بماند که ما خیلی پشیمون شدیم😔 آخه بچه بودیم. ولی از اون روز من همیشه این شعر تو گوشمه. ☝️☝️☝️☝️قابل توجه کسایی که همه جا مخصوصا تو فضای مجازی یا نی نی سایت میخوان با تخریب دیگران خودشون رو بالا بکشن😏
1474

شوهرش همش تو خونه میمونه اصلا بیرون نمی ره منم باید مرتب چادر و روسری سرم باشه شوهرم دوس نداره جلو ش بدون چادر بگردم تو گرما اصلا نمیتونم یه باد کولر قشنگ بگیرم

1457