2726
عنوان

عشق حال کنیم 😂😂😂🤣🤣🤣

232 بازدید | 21 پست

ھر کے در مورد ھر چے دوس دارہ بگہ ۔یہ خاطرہ خوب و شیرین یا خندہ دار ۔خا ھر چیز دیگہ اے یا سوتے کہ جدیدادادین خلاصہ ھر چہ مےخواھد دل تنگتون بگین عشقو حالہ اینجا😂😂😂😂🤣

خدایا مواظبمون باش و بلاھایے کہ بہ فکرمونم نمےرسہ سرمون نیار

حسش نییییییست

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی بگم خو بگید من بخندم حوصلم سررفته

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2728

انقد جنگ جنگ کردین،

دیشب شوهرم رو زمین دراز کشیده بود سر تو گوشی 😐

منم واستاده بودم موهامو شونه میکردم 🙄

یهو یه رعد و برق زد همچینننن زااااااارت ک شوهرم نعره زنان پرید گوشیو پرت کردم اومد طرف من 😐

حالا من ن جیغ زدم ن چیزی فک کردم آمریکا بمبارون کرده رنگم عین میت پشم ریزان شده بود 😢

بعد ک عاروم شدم هی بهش میگفتم ترسیدی ک اونجوری پریدی میگف ن فک کردم بمب زدن پریدم روت نجاتت بدم 😐😂

البته خودش 100 کیلوعه قطعا با اون زاویه پرش کتلت عن میشدم کف اتاق قبل از این ک ترکشای بمب بخوره بهم 😐

الهی ب زمین گرم بخوری ترامپ کله هویجی 

شایعه نکنید سر جدتون دیگه 😐❤️

(این تاپیک آخرم بود چن نفر خندیدن باهاش 😐😶) 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

شوھرم شیفتہ خواھر منم از غروب پلاسمخونہ مادر شوھرم الان با خواھر شوھرم تواتاق خوابیدیم ھمہ بیھوشن من خوابم نمیبرہ 😅😅😅😂😂

بزارین یه خاطره بگم واسه همین چند روز اخیر ما داریم جهیزیه میچینیم  بعد مادرمینا رفتن همسرم گفت بمون  شب میبرمت  من یکم کار داشتم  خونه خودم  همسرم اومد مثلا  ابراز احساسات کنه   بغلم کرد همین که میخواست محض رضای خدا فقط یه ماچ بکنه  مادر شوهرم در و باز کرد  اومد تو  یهو بلننننند بلللللند شرو کرد به اینکه اینو بزاریم اینجا اونو بزاریم اینور  

مادر شوهرمم از اینور میگفت نه بزارید یه شب دیگه    الان خستس  آخرشم  مارو بیرون کرد که ینی خسته اید برید خونه ما  استراحت و شام  

چاقو میزدی خون از جناب همسر در نمیومد 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
انقد جنگ جنگ کردین،  دیشب شوهرم رو زمین دراز کشیده بود سر تو گوشی 😐  منم واستاده بودم م ...

واے ماشاللہ شوھر منم صدو خوردہ اے وزنشہ بخواد عین شوھر تو نجاتم بدہ قطعن کتلتم 😂😂😂

افطار خونه مادر شوهر خوش گذشته 

آرہ بابا جاتون خالے پدرشوھرم مےگفت مےیاے بریم کربلاداشت اذیتم مےکرد 😂😂😂

بزارین یه خاطره بگم واسه همین چند روز اخیر ما داریم جهیزیه میچینیم  بعد مادرمینا رفتن همس ...

😂

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2706