1803
1804

اول خودم میگم:

همین الان خودم تاپیک زدم سلام شب بخیر😂

و یکی هم اینکه زنه میگفت حواسم نبود شیافو گذاشتم جلو دخترم بکارتش پاره شد😳😳😂

شماهم بگین

برام صلوات بفرست حال روحیم خوب شه دعاتون میکنم😢🌹

فقط دومی🤣🤣🤣🤣

چجوری دوست پسراتون بهتون آیفون ۱۱ کادو میدن؟  یبار ب نامزد سابقم گفتم برام اسنک بخر تشنج کرد افتاد تو جوب کف از دهنش میزد بیرون   تازه بعد جداییم پیام میداد راحت دستشویی کردن الانت و مدیون چایی هایی هستی ک خونه ننم‌ میخوردی  

تاپیکای 53

یه جوری قرنطینه قرنطینه میکنن انگار تا قبل این در سواحل داشتیم حمام آفتاب میگرفتیم                                                                                                       تا همین دیروز آویزون سیم شارژر بودیم دیگه  

میخوای پوست صورت مثل گل باشه با قیمت خیلی ارزون

1805

قضیهی  زنه جدی بود؟

صاحب یه شغل اینترنتی با درامد عالی هستم،میتونم به شماهم معرفی کنم و شاهدتغییر زندگیتون باشید😊شغلهای اینترنتی دارن جایگزین شغلهای سنتی میشن...حرفهای بیل گیتس رد جدی بگیریم که میگه،اگرشما صاحب یک شغل اینترنتی نیستید متاسفانه باید بگم شغل های سنتی در حال از بین رفتنه و کسب و کار های مجازی دارن جاشونو میگیرن                                     اگر مایلید درخواست دوستی بدید و پیامی رو با عنوان کسب و کار بفرستید
تاپیکای 53

👍👍👍👍👍

اینقدر گیر ندید به عکس پروفایل من  مگه من تاحالا به عکس هیچکدومتون کاری داشتم ای بابا   استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا 
1771

تاپیکایی ک میگن مادرشوهرم بچه رو بوسید بدبخت شدیم چیکار کنیم

امضامو کامل بخون لطفا😋🔸بخوانیم و بیاد بسپاریم :1. مهمترين سايزي که بايد آدم بدونه سايز (دهنشه).2. قضاوت در مورد ديگران انتقاد نيست (توهين) است.3. هر کار يا حرفي که در آخرش بگيم "شوخي کردم"، شوخي نيست حمله به شخصيت آن فرد است.4. بازي کردن با احساسات مردم، زرنگي نيست، چیپ(هرزگي) است.5. خراب کردن يک نفر توي جمع جوک نيست، (کمبود) است.6. به راهي که اکثر مردم مي روند بيشتر شک کن، اغلب مردم فقط تقليد مي کنند. انگشت نما بودن بهتر از احمق بودن است.
اهنگ هنگام رابطه چی بزارم؟😆😆😂😂😃😃😄😄

خخخخ خو معرفی میکردین😂

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

غلام نصاب  

ی روز پسره تو خونه تنها بود رفت حموم به هوا اینکه کسی خونه نیست لخت از حموم امد بیرون حوله رو برداره که دید خواهرش تو اشپزخونه هست!حوله رو بیخیال شد و سریع دوید تو اتاق خواب و درو بست.طفلی خجالت میکشید.دولا شد و از سوراخ در دید که خواهرش داره میاد سمت اتاق!سریع برگشت که درو وا قفل کنه که دید دوستای خواهرش تو اتاقن😱🙈😱🤣🤣صلوات🤣🤣🤣هیتلر گفت:مردها 6 ساعت میخوابند.زنها 7 ساعت میخوابند.احمق ها 8 ساعت میخوابند.شکر خدا که درباره اونایی که 12 ساعت میخوابن چیزی نگفته☺️😎⚫برای کسی که میفهمد هیچ توضیحی لازم نیست و برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافیست✌👌💕تفاوت مادر زيرك و مادر عادي👩مادر زیرک نمیگه ندو سرت میخوره به میز، یه پتو میندازه رو میز خیالش راحت بشه👩مادر زیرک نمیگه از پله بالا نرو میفتی، کنار فرزندش میشه میذاره انقدر بالا پایین بره تا انرژیش تخلیه بشه👩مادر زیرک نمیگه دست نزن خراب میشه، بلکه همون لحظه با هیجان یه پیشنهاد عالی دیگه میده تا جایگزین این بشه👩مادر زیرک نمیگه تا درساتو نخوندی از تلویزیون خبری نیست، میگه کی درساتو تموم میکنی برات یه فیلم جدید گرفتمفقط کافیه کمی خلاق باشیم تا شبها سرمان از لجبازی بچه ها سوت نکشد و بخاطر داد زدن ها و تنبیه ها عذاب وجدان نداشته باشیم.🙂چیه خو امضای طولانی دوس دارم😍😅😄😁😂🤣😐
1794

عمه خانومی که برادر زادشو وارد رابطه عشقی میکنه بعد خودش میره با دوس پسرش ازدواج میکنه😤😤😤

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالگیِ دومین پسرم😍بگو که نیستی فقط خدای جانمازها بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها خدایا تورو به بی بی دوعالم قسم دردِ زایمانو برای همه ی مادرای باردار راحت کن😘

چرا قیمه را ریخته تو ماستا! 

عشق یعنی روزای طلایی💛*** یه شبه خوبه دوتایی💏***من کنارت بی قرارم بی قرارم 👼***عشق خودتی با موی مشکی🖤👸🏻 ***نگم از تو خوده عشقی👰💋 ***نگم از حالی ک دارم بی قرارم💘*** ای وای از تو دلشو ندارم بری🚶🏻‍♀️*** من مگه میزارم بری امشب💑*** ای وای از تو دلمو کجا می بری💌*** کاشکی تو بمونی نری امشب👙***امشب دستای تو مثله رقصه یه پرندس🕊️***میخندی برام خنده های تو کشندس🤯 ***هیشکی جز خودمون نمیدونه ک چمونه 😇***عشقم کاره دله منو سمتت می کشونه🚶‍♂️***ای وای از تو دلشو ندارم بری👫*** من مگه میزارم بری امشب🏇*** ای وای از تو دلمو کجا میبری🏄‍♀️*** کاشکی تو بمونی نری امشب👩‍❤️‍👨***
1813