2410
2553
عنوان

فقط مامانای خاص پسندبیان

137 بازدید | 12 پست

هرکی واسه نی نی تو راهیش سیسمونی میخواد درخدمتتونم مامانای گل،،،سیسمونی هرچی که بخواید بارنگ و طرح دلخواهتون😍تشک گارد دار،پتو،بالشت،زیرانداز،ساک و

کانال مانتوی ارزان برای خانمایی که تنوع دوست دارن ونمیخان زیادهزینه کنن@mantoarzan7،،جوین شین ضررنمیکنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تشک گارددار چند میدوزی؟

بستگی داره بعضیا با بالشت و پتو میخوان،جنس ایرانی دارم جنس ترکی هم دارم ،بستگی داره که خودت چقد میخای هزینه کنی،جنس خوب میخوای یا ایرانی

کانال مانتوی ارزان برای خانمایی که تنوع دوست دارن ونمیخان زیادهزینه کنن@mantoarzan7،،جوین شین ضررنمیکنین
2720
یه روتختی با ملحفه و روش و بالشت و روش اینو قیمت میدی هم ایرانی هم ترک، عکس نداری بذاری از کارات؟

یا تلگران

یه روتختی با ملحفه و روش و بالشت و روش اینو قیمت میدی هم ایرانی هم ترک، عکس نداری بذاری از کارات؟

این ایدیمKhodaye_mannn@

2714
من منظورم از این ساکای بزرگه عزیزم

خب من دقیق نمیدونم چی میخواید،،عکس برام بفرستید من مثل همونو براتون میدوزم اوه دوست داشتی