2726

سلام😭😭😭بچه ها من خیلی دارم عذاب میکشم این چندوقته رابطم با نامزدم خیلی داغون شده بود بخاطر مشکل مالیش ذهنش خیلی مشغول بود و کمتر پیشم بود منم حساس شده بودم و هی گیر میدادم و میگفتم دوسم نداری اگه ازین ازدواج ناراضی ای هنوزم دیر نشده و عروسی نکردیم ک اونم چون توی فشار بود یهو از کوره در رف گف میخوای بررررری؟باشه برو اره برو اصن من میخوام بری و اگه دوسم داری برو اصن منم گفتم باشه و خیلی داغون بودم ما سال گذشته باهم داخل ی گزوهی بودیم ولی باهم لفت دادیم و باهم عهد بستیم توی عیچ گروهی نباشیم و اگرم خواستیم بریم باهم بریم و بهم بگیم نمیدونم چرا یهو شک کردم ک نکنه نامزدم توی اون گروه باشع ک پارسال باهم بودیم ک ای کاش نمیکردم  فردای اونروزی ک گفتیم تموم ی لحظه فقط دودقیقه رفتم توی اون گروه اسم نامزدمو سرچ کردم ببینم هست یا ن ک دیدم تیست سریع لفت دادم ولی یکی از دوستاش ک با من خوبم نیست منو توی اون گپ دیده بود ک جوین شده بودم ب نانزدم خبر داده بود ک اره نامزدت توی گپاس و با پسرا چت میکنه😭😭😭😭😭نامزد منم اومد گف حالا دلیل رفتنمو فهمیدی و شات داد از دوستش و بعدم گف دیگه ن ب من پیام بده ن زنگ بزن خوب شناختمت😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😑😑😑

چقدر بد 

ولش کن بزار بره حال داری هی آه و ناله و غر و بی تفاوتی تحمل کنی!

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

هرچی قسم خوردم ک بابا من فقط رفتم تورو چک کنم باور نکرد ک نکرد دخترخالم باهاش صخبت کرد منو بالاخره از بلاکی دراورد و گف باهم میمونیم ولی دیگه هیچوقت مثل قبل عاشقت نمیشم هیچوقت حسم برنمیگرده دیگه دوستت ندارم و مث ی دوست معمولی ای برام چون دیگه باورت ندارم 

الان ی هفته ای از اون روز میگذره باهام بهتر شده دیگه نمیگه دوست معمولی ایم و بهتر شده اخلاقش باهام ولی نمیگه هم دوستت دارم یا جنله محبت امیز نمیگه بهم 

امشب باهاش حرف زدم پیام دادم گفتم دیگه دوسم نداری؟گف دیوونه شدی باز؟ و بعدشم رفت خوابید انگار فرار کرد 

ینی دیگه دوسم نداره؟😭

عزیزم زیاد خودتو ناراحت نکن قضیه رو براش توضیح بده 

یکمم صبر کن 

به مرد هرچقدر بیشتر بچسبی حی بگی دوسم نداری نداری ییشتر ازت فاصله میگیره

پیششم ضعف نشون نده

بخدا منم نامزدم سر هرچی میگفتم تو دوسم نداری

بعد گفتن اینو نگ اشتباهه

😑😑😑 چقدر بد  ولش کن بزار بره حال داری هی آه و ناله و غر و بی تفاوتی تحمل کنی!

دوستش دارم ما ی عالمه برنامه ریزی کرده بودیم مکه میشه ب همین راحتی ازش بگذرم؟

الان عصبانیه بعدا که عصبانیتش خوابید باهاش حرف بزن اروم دلیل کارتو بگو وقتی میبینی حوصله نداره زیاد ...

الان ارومه ک 

ی هفته میگذره چرا پس دیگه بهم نمیگه دوستت دارم

2706