2737
2734
عنوان

اونایی که سقط داشتن لطفا بیان

85 بازدید | 18 پست

سلام مامانا،من ۳۰م امپول زدم وبعدش قرص میزو هردوساعت یک بار خوردم چهارعدد،خونریزی گرفتم ولی درحدیه روزفقط،،بافرداش تموم شد خونریزیم تواون یه روزیم ک خونریزی داشتم فقط یه لخته خون دفع کردم،،،ینی سقط شده؟دکترگ گفت شنبه بیا دوباره بهت قرص بدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
پس مال من هنوزسقطنشده،منم ۶هفتم

كاش با قرص سقط ميكردي قرص سايتوتك خيلي خوب و راحت بود خدايي من ٩ اسفند قرصو استفاده كردم ١٢ اسفند دمدمه هاي ٥ صبح كامل سقط شد و اون تيكه گوشت به طور كامل ازم افتاد

استرس دارم،پس اگه سقط نشده چه بلایی سرش اومده؟

نگران نباش اگه كامل سقط نشده باشه بهت قرص ميدن دوباره. چون منم قبل اينكه برم سونو تيتراژ بتام باز حاملگيو نشون ميداد دكترم گفت احتمالا كامل سقط نشده و دوباره بايد بهت قرص بدم سريع فرستاد منو سونو كه تو سونو ديدن كه هيچ بقايايي ندارم

نه سقط کامل مث بافت ماهیچه ای و یه چیز حباب ماننده! لخته کافی نیست

قرص ها تا دوهفته اثر دارن 

اینکاری ک میگم بکن تا شنبه سقط میشه! 

روغن سیاه دانه یا بادوم تلخ رو درجهت عقربه ها ی ساعت و همچنین از بالا ب پایین بمال روی رحمت  

اب جوش عسل و زعفرون فراووون  با چهار مغز اسیاب شده هم تند تند بخور 

چندبار در روز تکرار کن! 

علتش چي بود كه سقط كردي؟؟ واسه من رشد نكرد يعني تو همون ٦ هفته موند و قلبش تشكيل نشد كه رفتم آزمايشاي مربوط به سقطو انجام دادم فهميدن مشكل انعقادي دارم خونم لخته ميشه به جنين خوب خون نميرسه

2706