2733
2734
عنوان

زندگي بعد طلاق چجوريه كسي هست اينجا ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 57 پست
ولی اگه خواستی بعدااااا ازدواج کنی تو انتخاب دومت خیلییییییی دقت کن. چون دیگه فرصت اشتباه نداری و مج ...

والا الان اين مرد ميبينم ترسيدم فعلا از مرداي ديگه درست ميگي عزيزم اما ديگه نميدونم كي راست مبگه كي دروغ 

hair coloris ~ hair keratin 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله دقيقا درسته البته فاميل مادري كن از اينان حرف در ميارن واسه ادم اما پدري ريلكس عادي واسشون 

به هر حال نباید اهمیت بدین

من یه همکار داشتم دو بار طلاق گرفته و بچه داره ولی الان مغازه زده و بچش پیششه و داره زندگی میکنه پس نباید از طلاق بترسید 

* با تشکر فراوان *
من قدرت ریسک نداشتم ونابودشدم امابعضی ها رودیدم پشیمون بودند ومجرد موندند بعضی ها هم ازدواج کردند وا ...

عزیز ممکنه همه اینا برعکس باشه.‌طلاقش باعث پیشرفتش بشه وازدواج مجددش باعث ارامشش..تو دل کسیو خالی نکنین

واسم ی صلوات میفرستی؟؟😍😍😍ممنونم دووستم
2728
هیچی ادامه میدی مثل زندگی قبلت.  برا من خوب بود ولی از دست خانوادم مجبور شدم زود دوباره شوهر ک ...

من از زندگي خيلي عقب افتادم به خيلي از ارزوهام نرسيدم به خاطر اين مرد اما باز گفتم زندگي خواب نكنم اما چه فايده اخرششششش 

الان ازدواج دومت راضي هستي ؟ 

من ی ساله خونه بابام هنو دادگاه نهایمون نرسیده واس من خ سخت گذشت ولی باز حاضر نشدم ب اون زندگی برگرد ...

دليل طلاقتو ميشه بدونم ؟ چرا توافقي جدا نشدين ؟ لنگ در هوا بودن سخته ميدونم 

من از زندگي خيلي عقب افتادم به خيلي از ارزوهام نرسيدم به خاطر اين مرد اما باز گفتم زندگي خواب نكنم ا ...

نه راضی نیستم ولی خب مجبورم ادامه بدم و سکوت کنم. چون نه فرصت دارم نه خانوادم میزارن. بخاطر همینم خیلی چیزا رو ندید گرفتم ☺

اها خب پس واقعا مشکل داره . اخه یکی از دوستام جلو چشممه طلاق گرفته مث سگ پشیمونه

بعضيا خوشي ميزنه زير دلشون گلم ، دليل طلاق دوستت چي بود ؟ 

2738

من یکسال و نیم خونه بابام بودم همون موقع . واسه ارشد میخوندم و قبولم شدم فوق لیسانسمم گرفتم ولی خب خیلی پشیمونم چرا بعد طلاقم بجای ارشد خوندن که الان بیکارم کنکور تجربی می دادم زودم ازدواج مجدد نمیکردم 

2706