2703
2553

تو اين ماه  احتمالا ميرم واسه طلاق توافقي !! 

خوب يا بد نميدونم سپردم دست خدا 😞 بچه هم ندارم 

زندگي بعد طلاق چجوريه ؟ 

به ارامشي خواستين رسيدين ؟ 

پيشرفت كردين ؟ 

يا پشيمونيد ؟؟ 

hair coloris ~ hair keratin 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

سلام 

بعنوان یه آقا من نظرمو میگم شاید به دردتون بخوره 

ببینید همه چیز بستگی به خودتون داره که بخواین چکار بکنید 

میتونید با تلاش زیاد آینده خودتون رو بسازین میتونید هم خرابش کنید بخاطر فکرای منفی و حرفای مردم

* با تشکر فراوان *

همش ب خودت بستگی داره میتونی بعد طلاق زندگیتو بهشت کنی باخوشحالی وقوی بودن وموفقیت ویاجهنم کنی با افسردگی الکی وناراحتی

واسم ی صلوات میفرستی؟؟😍😍😍ممنونم دووستم
2714
سلام  بعنوان یه آقا من نظرمو میگم شاید به دردتون بخوره  ببینید همه چیز بستگی به خودتون د ...

بله دقيقا درسته البته فاميل مادري كن از اينان حرف در ميارن واسه ادم اما پدري ريلكس عادي واسشون 

hair coloris ~ hair keratin 
زياده يه توماره گلم ....  خيانتش ، بي بند بار بودنش ، زبون دراز داشتنش ، بد دهني ، د ...

اها خب پس واقعا مشکل داره . اخه یکی از دوستام جلو چشممه طلاق گرفته مث سگ پشیمونه

تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼

من قدرت ریسک نداشتم ونابودشدم امابعضی ها رودیدم پشیمون بودند ومجرد موندند بعضی ها هم ازدواج کردند وانچنان خوشبخت نبودند نحسی طلاق باهاشونه بنظرم توایران به سیزده بدر میگندروزنحس اما بدوبدو میرند طلاق میگیرند وکیک جشن طلاق سفارش میدند من موندم توافکار مردم ایران که منطقشون چیه چندروزپیش یه خانم داشت منو میکوبوند که قمردرعقرب چرته که میگندنحس هست اماسیزده بدر نحسه داشت ازجهلش منو میخورد وتوهین میکرد منم منطقی جواب دادم ول کنه بره 😃 استارتر عواقب طلاق زیاده خودت رو برای حرفای خاله زنک خانواده ی خودت تادوست واشنا اماده کن شاید همسردومت بدتر ازاولی باشه دیگه باید قوی باشی و گوشات کر باشه به حرف مردم ونگاهشون وگرنه نابودی برو پیش مشاور وراهکاربگیر وازطلاق فرارکن من بودم همین کاررومیکردم

2706