2726
الانم زیبایی مهمه ولی کارمند بودن هم خوبه چون استقلال مالی میاره حالا چرا اینو پرسیدی؟

چون میفهمم پسرا دنبال کارمندن. اکثرا دارن میگن که پسرم دنبال زن کارمند میگرده شما سراغ دارید.

والا محل کار ما ۸۰ درصد دخترا مجردن.....به این‌نیست....زیبایی تو ایران هیچوقت از مد نمیافته 

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دختری که دستش تو جیب خودشه کلا آینده اش بهتره

بخواد طلاق اینا هم بگیره راحت میگیره چون وابستگی مالی نداره

کلا هم خواستگار کیلو چند؟ آدم‌بشینه تو خونه بیان‌انتخابش کنن! مگه عهد بوغه

شغلم باسه خيلي زناي ما تفكر بخور و بخواب و شوهر وظيفشه رو دارن

اره درست میگید 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
چون میفهمم پسرا دنبال کارمندن. اکثرا دارن میگن که پسرم دنبال زن کارمند میگرده شما سراغ دارید.

پسرها خیلییی پرررون 

ننه هاشون پرررو ترررر 

حالا دختر کارکنه پولش ماله خودشه یعنی پسره به دخترکارنداره نقشه برای پولش کشیده

کاربر قدیمی هستم .(آفتاب)😊کارهای تم تولد انجام میدم.از 1388اینجام
2706