1147
1273

دختری که دستش تو جیب خودشه کلا آینده اش بهتره

بخواد طلاق اینا هم بگیره راحت میگیره چون وابستگی مالی نداره

کلا هم خواستگار کیلو چند؟ آدم‌بشینه تو خونه بیان‌انتخابش کنن! مگه عهد بوغه

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

شغلم باسه خيلي زناي ما تفكر بخور و بخواب و شوهر وظيفشه رو دارن

اره درست میگید 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
1279
چون میفهمم پسرا دنبال کارمندن. اکثرا دارن میگن که پسرم دنبال زن کارمند میگرده شما سراغ دارید.

پسرها خیلییی پرررون 

ننه هاشون پرررو ترررر 

حالا دختر کارکنه پولش ماله خودشه یعنی پسره به دخترکارنداره نقشه برای پولش کشیده

کاربر قدیمی هستم .(آفتاب)😊کارهای تم تولد انجام میدم.از 1388اینجام
1320

خواستگار ب شیوه سنتی کلااا ب خیییلی چیزای طرف نگاه میکنه سبک سنگین میکنه.... زیبایی تیپ قدوبالا...کم جمعیت بودن...وضع پدر دختر...دخترای ۱۸ ساله ک میرن کار ندارن که حتی مدرکم دانشگاهی هم ندارن...ی سری اصلا میرن کوچیک میگیرن ک خودشون تربیت کنن اونجوز ک میخوان

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
پسرها خیلییی پرررون  ننه هاشون پرررو ترررر  حالا دختر کارکنه پولش ماله خودشه یعنی پسره ب ...

نه مسأله نقشه نيس تا وقتي اين تفكره  به هيچ جا نميرسيد ...در امد كه دو تا شه مسلما ادم بهتر پيشرفت ميكنه سفر بهتر ميره راحت تره ..دغدغه ش كمتره ..

1226
به نظرم به خونواده و خود دختر بیشتر بستگی داره

درسته، مثلا بعضی از خانواده ها هستن اهل رفت و آمد و مهمانی هستن اونم زیاد کلا روابط عمومی بالایی دارن و دخترشونم زیاد تو اجتماع هست ،مسلما دخترشون خاستگار زیاد داره

🌵🌵🌵
به خاطر شوهرت دیگه کار نمیکنی؟ حیف نیست؟

گفت خوشم نمیاد زنم برای کسه دیگه کار کنه صبح تا عصر اعصابشبیرون خونه خورد بشه شبم بیاد ب فکر خونه و.بچه و شوهر باشه 

میگه برو یه هنری یاد بگیر خودت برای خودت پول در بیارم 

مثل ارایشگری.موسیقی.نقاشی 

از این ک از بالا دستیم پول بگیرم خوشش نمیاد

نه مسأله نقشه نيس تا وقتي اين تفكره  به هيچ جا نميرسيد ...در امد كه دو تا شه مسلما ادم بهت ...

سارا جان درست میگی 

میدونی از این که پسرها زرنگ بازی در میارن حرصم میگیره وگرته که استقلال مالی برای خانم هاس و قدرت میاره 

کاربر قدیمی هستم .(آفتاب)😊کارهای تم تولد انجام میدم.از 1388اینجام
1280