2737
2739
عنوان

خواب نوزاد

134 بازدید | 37 پست

خانوما نمیدونم نگرانیم الکیه یا نه 

ولی دختر من الان حدود ۵۲روزشه خیلی زیاد میخوابه در حد اینکه شیر بخوره و پوشکش عوض کنم و یه کوچولو مثلا یه ربع باهاش بازی کنم بیداره بعد نق میزنه پستونک ک میذارم دهنش به مرور خوابش میبره،یعنی این نرماله،شب هام اگر بیدارش نکنم هر ۳ساعت برای شیر بیدار میشه

❤یه صلوات برای سلامتی کوچولوهام بفرستید❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کم کم خوابش کم میشه و تو در حسرت همین روزها خواهی ماند بعدم نی نی که درد نداره خوب میخوابه فقط ببین بیحال نباشه بیحالی با خواب رفتن فرق داره

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
عزیزم بزا بخوابه چکارش داری  اگه برا شیر خودش بیدار میشه که اصلا مشکلی نیس  نترس دو روز ...

مرسی عزیزم یعنی هیچ جای نگرانی نیست؟اخه بچه خواهر شوهرم همش بیداره

2738
اره خداییش خیلی رعایت میکنم

همونه ..خداروشکر بچه ت کولیکی نشده ..نفخ نداره.. راحت میخوابه.. یه ذره برام یگو چیکار کردی منم همون کارارو کنم.. چی خوردی.. چی نخوردی.. البت مت یه لیستی نوشتم .. اما اگر اشکالی نداره شمام بگو

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟
اره خداییش خیلی رعایت میکنم

مواظب باش چشم نزنی من دیشب گفتم خدا رو شکر نی نیم هر چی باشه حداقل شب ها بیدار نمیشه یکسره میخوابه که دیشب بیدار شد ساعت ۲ نصفه شب 

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
مرسی عزیزم یعنی هیچ جای نگرانی نیست؟اخه بچه خواهر شوهرم همش بیداره

خدا خیرت بده برو سجده شکر بجا بیار

مثل دختر من نبوده میتونی تایپیکامو بخونی

بچتو هیچوقت مقایسه کن ای حال بچه شما یه روزی برا من آرزو بود 

نوزاد باید بخوابه تا خوب وزن بگیره. خدا رو شکر نه دلدرد داره نه رفلاکس که میخوابه دیگه. شما فقط بگو ...

والا سالاد اصلا نمیخورم،سعی میکنم تو غذاهام از روغن حیوونی استفاده کنم،هرچیزی هم که توش حبوبات داشته باشه روش یه لیوان عرق نعنا میخورم،همین😊

همونه ..خداروشکر بچه ت کولیکی نشده ..نفخ نداره.. راحت میخوابه.. یه ذره برام یگو چیکار کردی منم همون ...

من استادشم  چون دخترم الرژیم داشت وداره

حتی گوجه و مشتقات گاوی مثل کیک بیسکویت شکلات اینا که شیر داره کمتر بخور 

مغزا ها تخمه اینارو  نخور ‌‌‌.میوها نفاخ جالب بدونی کاهو بشدت کلم نفاخ 

ابمیوه نخور یا اگه خیلی شدید نیس کمتر بخور 

همونه ..خداروشکر بچه ت کولیکی نشده ..نفخ نداره.. راحت میخوابه.. یه ذره برام یگو چیکار کردی منم همون ...

سالاد اصلا نخورید،هر چیز نفاخ هم خوردید یه لیوان روش عرق نعنا بخورید همین😅

من استادشم  چون دخترم الرژیم داشت وداره حتی گوجه و مشتقات گاوی مثل کیک بیسکویت شکلات اینا ک ...

من بجز گوجه و کاهو و کلم بقیه رو میخورم

2706