2726
دوست صمیمی هستی راجع به قیافه اش اینگونه نظر میدی 🤔🤔🤔 بعدم شما که ازدواح کردی مشکلت چیه 🤔🤔ادم ب ...

من منظورم قیافش نبود

گفتم شاید یه کاری میکنه یا یه چیش جذابه خلاصه کنجکاو بودم همین گلم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
  من منظورم قیافش نبود گفتم شاید یه کاری میکنه یا یه چیش جذابه خلاصه کنجکاو بودم همین گل ...

نمیدونم من اینطور از متن تاپیکت حس کردم 😊😊 ولی اگه غیر از  اینه و من بد متوجه شدم ببخشید 😍😍😘😘 مانا و پیروز باشید 

چیکار میکنی ب منم یاد بد خوب 

نمیدونم والا ناخوادآگاه ذاتی اینطوریم..

رولباس پوشیدنم خیلی حساسم حتما باید ست کنم همه چی هماهنگ باشه ..

صاف راه میرم قدم هامو شممرده برمیدارم..

همیشه یه لبخند کوچیک دارم اخم نمیکنم آروم وباناز صحبت میکنم..

مهربونم بقیه میگن..

حسادتِ کسیو نمیکنم غیبت اصلا نمیکنم حرفِ اضافه نمیزنم..اطلاعات عمومیم بالاس بحث دارم برای هرچیزی.

تمام آداب اجتماعی رو رعایت میکنم همین..

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

ایشالا همه سینگلا خاستگارای خوب داشته باشن😁😁

اما یسریا زیادی گندش میکنن هی میگن خاستگار داریم و فلان و از در و دیوارمون عین موریانه بالا میان🤣

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
خدا بیشترشون کنه 

به چه فایده ازدواج نمیکنه بهش میگم خودمم راهنمایشش میکنم همینجوری جواب منفی میده راه به راه 

اونم شرایطاشون خیلی خوب خیلی میگه حیفه گوش نمیده

2706