2726
عنوان

بیاید بگید شوهراتون چیکارن

| مشاهده متن کامل بحث + 1783 بازدید | 125 پست
راست میگه شوهر من تو این ۱۱ سال که میشناسمش دوبار ورشکست شده همین الانم ۳۰۰ میلیون بدهی از قبل داره

اون درسته ولی اگه با احتیاط باشی پیشرفت میکنی کارمند همیشه با حقوق کمش درجا میزنه

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من شوهرم مغرور هست اما پیش من خیلی کم مغرور بازی در میاره، رو حجابم حساسه اما ن در حد شوهر شما😂

نه این خیلی مغروره,خیلی میخوام غرورش کم شه ولی برعکس بیشترمیشه

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
2728
عزیزم مهم اخلاقه,بهترین شغل دنیا رو داشته باشه ولی اخلاق نداشته باشه میخوام چیکار؟ولی اگه یه شغل معم ...

اون ک اولین اولویت تو انتخاب همسر..‌ هیچی نداشته باشه اما اخلاق داشته باشه 

آدم ها کسایی رو ک دوست دارن رو فراموش نمیکنن 😔.. فقط عادت میکنن ک دیگ کنارشون نباشن💔

فکرمیکردم دکترباشه...

اما فروشگاه لوازم ساختمونی و بسازبفروش ساختمان

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
ای ناقولا میخواستی بهت بگن خانم دکتر😁

😁😁نه..

آخه فکرمیکردم خودمم پزشک میشم که نشد متاسفانه...

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
اون درسته ولی اگه با احتیاط باشی پیشرفت میکنی کارمند همیشه با حقوق کمش درجا میزنه

ب نظر من کارمندی بهتره ... چون ی کارمند خیالش راحت ک هر ماه ی مبلغی میره تو حسابش حالا هر چقدر کم یا زیاد .. اما کسی ک شغل ازاد داره میبینی ی ماه حسابی جیبش پر موله و ی ماه خالی خالی از نظر من خوب نیس

آدم ها کسایی رو ک دوست دارن رو فراموش نمیکنن 😔.. فقط عادت میکنن ک دیگ کنارشون نباشن💔
فکرمیکردم دکترباشه... اما فروشگاه لوازم ساختمونی و بسازبفروش ساختمان

وای من ب هرچی فک میکردم جز دکتر  ... از این ک شوهرم دکتر باشه متنفرم ... دلیلشو نمیدونم 😶

منم بدم میومد هر روز با هزارتا میکرب سر و کار داشت

از اون جهت ک هیچ ... زیادی غیرتی ام خوشم نمیاد شوهرم در روز با هزار تا زن سرو کله بزنه😶 البته همه دکتر ها اینطور نیستن 

2706