2733
2739

میشه کمکم کنید میخام امادشون کنم ممنون

خداجونم شکرت هزار بار شکرت بابت نی نی،، باارزش ترین هدیه رودادی.انشالله همه ی منتظرا دامنشون سبز شه آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا بارداری مثل سربازیه اینا که تازه اول راهن اونایی که میخوان زایمان کننو میبینن حسرت میخورن میگن کاش جاش بودم🙁😓من ۴ ماهمه تازهه

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
2731
2738

پوشک نوتر بهداشتی چند دست لباسس برای نی نی شورت و یدست لباس براخودت پتو بچه شیرخشک که اگه سینتو نگرفت با سرنگ بهش بده که سریع مدفوع کنه زردی نگیره شارژر که همه زنگ میزنن بهت😂

یه دختر متولد ۹۶ و یه نینی تو راهی دارم نمیدونم جنسیتش چیه🥰لطفا دعا کنید همیشه سالم باشن

یه دست لباس نوزادی کامل یعنی کلاه و دستکش و....

نوار بهداشتی

پوشک سایز صفر

من فقط همینا به دردم خورد

البته درباز کن هم ببر چون بعد از زایمان بعضی دکترا تجویز کمپوت میکنن....

واقعا بارداری مثل سربازیه اینا که تازه اول راهن اونایی که میخوان زایمان کننو میبینن حسرت میخورن میگن ...

آره بخدا منم چهار ماهمه عاشق اینجور تاپیکام 🥰

ایشالا که زود تر آبان شه 

خوشبحالت خاطراتم زنده شد دلم دومیو میخواد ولی شوهرم نمخواد

دعاکن سالم بیارمش شده کابوس برام

خداجونم شکرت هزار بار شکرت بابت نی نی،، باارزش ترین هدیه رودادی.انشالله همه ی منتظرا دامنشون سبز شه آمین

لباس برا بچه ...نوار بهداشتی ...مای بی بی ...دوغ....پیش دستی کارد لیوان یکبارمصرف  واس پذیرایی ملاقات چیا...چای کیسه ای فلاکس....لباس زیر واس خودت..

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌

دو دست لباس بچه آستین حلقه استین بلند شلوار کلاه

پوشک بچه

دستمال مرطوب

پتو

قنداق فرنگی

دستمال کاغذی

شیشه شیر ولی لازمت نمیشه زیاد

برا خودت هم پوشک

شال

اگه بیمارستان هم نمیده دمپایی

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

پوشک بچه سایز یک

لباس یعنی شلوار و زیرپوش و پیرهن سایز صفر

دستمال مرطوب 

سرویس خوابش

کیسه خاب

کلاه

ساک خودت دفترچه بیمه

کارت ملی شناسنامه

سونوگرافیا

آزماشات غربالگری

شرت

پوشک بزرگ