1147
1292

بجه ها صداش الانم میاد تا شوهرش خونه باشه جیکشون در نمیاد خودشم صبحا نیست اما شبا تا نصف شب همش داد میزنه فحش های  زشت میده همشم به پسرش یه دختر هم داره من فقط زنه رو یه بار  دیدم اونم پارسال.

الان به پسرش میکفت محمد بمیره دخترشم میگفت ایشا الله 

بره زیر ماشین و..

فحش هاشم که گفتنی نیست 

از شانس بدمونم مدیر ساختمون خودشونن من گلایه شو پیش کی ببرم والا از زنه هم میترسم به خودش بگم میترسم منم بزنه اخه کتک میزنه بجه هاشو صداشون میاد.

کاش خونمون عایق صدا داشت😒

شما هم از این همسایه های داغون دارید؟ ؟

خدایا خودت عاقبت همه مارو بخیر بگذرون الهی امین..

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1291

جاریم اینطوریه   فلان بشید بهمان بشین  باباتون فلان بشه    جاریم ب بچش تکون میخوره میگه بی عرضه بیا اینور  بی عرضه برو اونور

قبل از ورود ب هر موضوعی!  دقت کنید!   که جوابتون ب تو چ نباشه! ☺☺☺

اره مال ما ب ما فوش میده ب مدیر ساختمون فوش میده اگه ی روز یکی از واحدا مهمون داشته باشن و سروصدا بیاد یکم خانومه میاد درو وامیکنه فوش میده بعدم ترق درو محکم میکوبه طوری ک گوشی آیفون خونمون میفته پایین😑آشغالشم با آب و خیس میاره تا دم در واحد ما بعد میبره تو آسانسور تا ده ساعت بو گند آشغال میگیره آسانسور

تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
1315

پدر من یه آپارتمان داره شهر دیگه بعضی موقعا میریم اونجا زنه با لباس زیر میاد تو بالکن یه تور سی سانتی میندازه روش 😀

هیچوقت فصل اول زندگی خود را با فصل بیستم زندگی دیگران مقایســـه نکنید
جاریم اینطوریه   فلان بشید بهمان بشین  باباتون فلان بشه    جاریم ب بچش تکون میخو ...

جاریت شاسکوله؟

تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

همسایه روبرویمون وقتی با بچه هاشون هستن صداشون نمیاد. وقتی بچه هاشون میرن خونه انقدر این زن و شوهر دعوا میگیرن. تازه خانومه کلی شوهرشو کتک میزنه. نمیدونم کجایی هستن از حرفاشون هیچی نمیفهمم. فقط صدای داد و فریاداشون میاد

فقط خدا خدا میکنم که هرچه زودتر برگردن شهر خودشون. اینجا تفریحی هستن 

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️

این همسایه داغون ما دخترش رو ۱۳ ساله عقد کرد،بعد کاشف به عمل اومد با شوهر دخترش سرو سری داری،بعد از یکسال دادگاه و مسخره بازی یکسال از اینجا رفتن،راحت بودم ی مدت ،دوباره برگشتن

"تو"تنها دعای قشنگ منی،مبادا کسی از خدا ،بی خبر برای خودش آرزویت کند.
1226
چطور از دلش مياد به بچش بگه بميره ايخدااا

نمیدونم بخدا گاهی انقد میزنه و فحش میده میگم برم جلو درشون ولی میترسم بخدا.

یه بار نمیدونم چی خریده بود پسره اومد خونه بعد دیدم زنه صداش در اومد که فلان فلان شده ببر بده به خودش پسررو انداخت از خونه بیرون صداشون تو راه پله بود فحش میداد ک ببر بده تا ادم بشی حقته.

الانم میگفت محمد مگه مسواک زدن اینه میخاد و دوتا فحش گنارش

پدر من یه آپارتمان داره شهر دیگه بعضی موقعا میریم اونجا زنه با لباس زیر میاد تو بالکن یه تور سی سانت ...

خخخ بنده خدا 

اوه

یعنی کلا همسایه های ما عتیقه ان،چن هفته پیش که آشغال انداخت تو حیاط منم تو حیاط بودم،قشنگ شستمش گذاشتمش کنار گوسفند چرون رو

"تو"تنها دعای قشنگ منی،مبادا کسی از خدا ،بی خبر برای خودش آرزویت کند.
1331