2726

بازی فراوانی تا چهل روز.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
چجوریه؟

الان توضیحش میدم. از نت گرفتم. خودم شروع نکردم میخوام از فردا شروع کنم.

اول یکم توضیحشو میفرستم.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایده اصلی این بازی  ثروت سازی متعلق به خانم استر هیکس است (هرچند در ایران برخی اساتید ان را ایده خودشان معرفی کردهاند!!!) و شرح کامل این بازی در کتاب "بخواهید تا به شما داده شود" آمده است. ایشان این تمرین خوب را "بازی کامیابی " نامیدهاند. "تمرین کامیابی" استر هیکس در ایران و بسیاری کشورها به بازی و یا تمرین فراوانی و یا تمرین جذب ثروت و یا تمرین جذب پول و یا بازی پول و نام های دیگر معروف شده است. یکی از روش های بسیار موثری که خانم استر بر اساس قانون جذب ثروت، برای برآوردن آرزوها برشمردهاند، همین بازی فراوانی است

2728

بازی فراوانی ثروت ، یک بازی فوق العاده جذاب و شگفت انگیز است که توجه شما را از روی کمبود پول و ثروت برداشته و ذهن شما را بر روی فراوانی ثروت در جهان متمرکز می کند. انجام بازی فراوانی به شما کمک می کند تا ذهن شما از شرایط  فقر دور شده و در مسیر ثروت سازی قرار بگیرد.

تو این بازی باید قوه تخیلمون خیلی قوی باشه خب.یه مبلغ پول داریم تو ذهنمون یا دسته چک بعد باید این پول رو خرج کنیم. تو ذهنمون...

شما باید یک حساب بانکی فرضی برای خود تصور کنید که هر روز در آن پول واریز می شود و شما پول برمی دارید. در حقیقت، بانکی در کار نیست اما شما فرض می کنید که در یک بانک واقعی یک حساب جاری را افتتاح کرده اید و یک دسته چک دریافت کرده اید و هر روز بابت خرید چیزهایی که می خواهید چک می کشید و پولتان را خرج می کنید.

همانطور که گفتم برای خودتان دسته چکی را در نظر بگیرید، مثلا می توانید از یک دفترچه بعنوان دسته چک استفاده کنید یا اگر کمی خلاقیت به خرج دهید، می توانید یک دسته چک برای خودتان طراحی کنید و به تعداد دلخواه از آن را چاپ کرده و آنها را به هم منگنه بزنید تا کاملا احساس واقعی داشتن دسته چک جادویی را در خودتان ایجاد کنید و برای هر خرید خود چکی در وجه آن خرید بکشید و پول هایتان را صرف خریدهای خیالی کنید.
مثلا در قسمت در وجه چک خود، بنویسید خرید کفش هایی که دوست دارم یا مثلا گوشی سامسونگ S8
می توانید از یک دفتر یا تکه های کاغذ هم استفاده کنید و خریدهای هر روز را در آن یادداشت کنید یا حساب مخارج خود را در رایانه شخصی یا گوشی خودتان نگه دارید و حتی از اپلیکیشن هایی که مخصوص این بازی تهیه شده اند استفاده کنید ولی هر چقدر این بازی را جدی تر جلوه دهید، تاثیر بیشتری را خواهید دید. در ادامه خواهم گفت که پول چگونه به حساب شما واریز می شود و چگونه باید بازی را ادامه دهید.

بازیشو از کجا دان کنیم

من تو اینترنت خوندمش. یه مبلغ تو ذهنت میگری هر روز یه میلیون بذار روش.

تو ذهنت همش باید پوله رو خرج کنی.

هیچی پس انداز نمیکنی.

من تو اینترنت خوندمش. یه مبلغ تو ذهنت میگری هر روز یه میلیون بذار روش. تو ذهنت همش باید پوله رو خرج ...

چیز هایی که‌میخری فرضی هست مثلا لباس کفش وسیله خونه 

...بعد این برگه های چک رو که میکنی بابت پول میندازی دور یا جایی نگه میداری؟

2706