2410
2553
عنوان

ایینجا موندن خوبه؟؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 387 بازدید | 49 پست
خارج خارج چیه یعنی گلم مهاجرت میکردم 

من اگ. همچین شرایطی داشتم صد درصد ازدواج میکردم یا حداقل ازدواج نمیکردم اما در هر دو صورت میموندم 

فکر اینکه من اونجا باشم و مامانم اینجا از غصه و دلتنگی دق کنه منو میکشه

💜
ببخشید اسی باورم نمیشه اصلا این واست سواله خب معلومه ک برو خارج دختر اونجا پسر هست بارها از پسرای ای ...

اره برام سواله فکر کن یه خواستگار خوب بیاد که زندگی تو ایران که اقتصاد ی گرونه ولی بتونه فراهم کنه هم تورو خارج ببره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اره برام سواله فکر کن یه خواستگار خوب بیاد که زندگی تو ایران که اقتصاد ی گرونه ولی بتونه فراهم کنه ه ...

بنظر من بعد از ازدواج مهاجرت فایده نداره 😁 برو اونور حداقل یکی دو سال حالشو ببر و معنی واقعی مجردی و تجربه کن بعدشم ی پسر خوشششششگل پیدا کن

بنظر من بعد از ازدواج مهاجرت فایده نداره 😁 برو اونور حداقل یکی دو سال حالشو ببر و معنی واقعی مجردی ...

راستش یه چیزی بگم برای من فرق نداره مجرد باشم چه متاهل تفریح خودمو خواهم داشت

2714

من اگه پولشو داشتم میرفتم هیچ جوره نمی موندم با عشقمم میرفتم دوتایی زندگی میکردیم

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

اگر انستاگرام داشته باشید پیج ایدا وازاد که زن وشوهرن ویه پسر به نام نیک دارن من خیلی دوست دارم عاشق زندگیشون هستم فکر کنید هم تفریح دارن هم تو ایران هم به خارج میرن

یعنی بچه دار نشین/ ؟ من عاشق بچم 

من خودم هلاک بچه ام

ولی بچه ای که تو ایران دنیا بیاد اینده ای نداره

مدرسه کلاس قران باشگاه سرویس مدرسه هرجا که بفرستیش بلا سرش میارن

این مراحل رو بخیر بگذرونه و بزرگ شه برای تحصیل و اشتغال و ازدواجش به مشکل میخوره

بنظرم خودخواهیه تو این شرایط بچه دار شدن

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
2706