2726

شنیدم میگن وازلین. روغن بادام ..هر چیزی که خودتون استفاده میکنید ونتیجش خوب بوده؟؟

کاربری قدیم هستم 😧😧کاربری قبلیم ترکید😭😭😭

ک ر چ ک

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واقعا موثره؟ بعد شنیدم واسه رشد ابرو ومژه هم خوبه 

اره

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

کرم دست سازگرفتم من ک خیلی عالیه حلزون تراپیم میرم برای جوانسازی ونرم وصاف شدن پوست کلاژن سازی میکنه دیگ

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀

روغن بادام باید شیرین باشه نه تلخ چون تلخش اسیدی پوستو بیشترخشک میکنه درضمن روغن به تنهای جواب نمیده....کرم دست ساز خوبه

این دنیا اگه جای خوبی واسه زندگی کردن بود (اسم قبرستوناش بهشت نبود)😏😔
روغن بادام باید شیرین باشه نه تلخ چون تلخش اسیدی پوستو بیشترخشک میکنه درضمن روغن به تنهای جواب نمیده ...

پس شیرین بگیرم .جواب میده ؟

کاربری قدیم هستم 😧😧کاربری قبلیم ترکید😭😭😭
2706