2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ببین من خودم فمنیستم اما پسر دوست دارم خیلی پسر دوست دارم به نظرم ی حسه ولی برادرم عاشق دختره 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

چون بعضیا هنوز فکر میکنن زمانه مثل سابقه که پسر عصای دست خانواده  باشه درحالیکه این روزها پسر بتوانه مستقل بشه و دستش جلوی خانواده دراز نباشه باید بهش افرین گفت 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2714

منم میخاستم بچه اولم پسر باشه ولی به دلایل خوب و مثبتی ک من و شوهرم داشتیم

بچمون پسر هم شد

تو شهر ما حتی اونایی ک پسر دارن بیشتر مورد احترام قرار میگیرن تا اونایی ک دختر دارن

دختر اگه خوب تربیت بشه مقام و درجش خیلی بالاست ..

دوستت داشتم،، دوستت دارم ،،دوستت خواهم داشت ،،از آن دوستت دارم هاکه کسی نمی داند،،که کسی نمی تواند ،، که کسی بلد نیست عشقم !   
2706