2733
2734
عنوان

سوال دارم

117 بازدید | 9 پست

خانوما یه سوال قبل رابطه از شوهرتون چیزی خواستین تا حالا؟ مهمترین چیزارو نمیتونم از شوهرم بخوام چون بعضی موقع ها مشورت میکنه باهام ولی باز خودش تصمیم میگیره نمیگه تو فکرش چی میگذره چیزی م بگم دعوا میشه حرف طلاق میزنه میگم هر چی باشه من زنم باید بلد باشم لم شو بدست بیارم میگم قبل رابطه چیزی ازش نمیخوام شاید زنای دیگه حرفاشونو اون طوری مینشونن پای کرسی مثلا با زن داداشم یا جاریم درد و دل میکنم چون شوهرم زیاد باهام حرف نمیزنه از خودمم بدم میاد نمیتونم شوهرمو دستم بگیرم

خرید محصولات آرایشی و بهداشتی اورجینال از آمریکا و کانادا و کره و قبول هر گونه سفارش از سایت های ترکیه و آمریکا پیج اینستاگرام ما @sarisin.beauty_shop

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نه من حس میکنم قبلش یه چی بخوام مثه خود فروشیه😪

اره خب تو کتابای روانشناسی هم گفته ک بیشتر مرد سرد میشه شرط بزاری

پس باید لوند باشیم و با محبتمون حرف مونو به کرسی بنشونیم

خرید محصولات آرایشی و بهداشتی اورجینال از آمریکا و کانادا و کره و قبول هر گونه سفارش از سایت های ترکیه و آمریکا پیج اینستاگرام ما @sarisin.beauty_shop

من سیاست ندارم نمیتونم ازش تعریف کنم مخ شو بزنم باهم حرف بزنیمم کارمون به دعوا میکشه میدونم اگه تشویقش کنم اگه تعریف کنم بهتر گوش میده ولی خیلی کم باهم خلوت میکنیم دیگه داره سرد میشه چون میگه یه بار ب د ی ۸ روز نمیدی منم میگم باهام حرف نمیزنی احساس نزدیکی نمیکنی فقط نزدیکی جسمی نیس ک باید از لحاظ عاطفی هم احساس نزدکی کنم واس همین دارم سرد میشم

حرف بدی زدم نه؟ 

حتی حرف طلاق یا زن دوم میزنه موقع دعوا ولی اونم تقصیر خودمه بد حرف میزنم بهش گفتم ک پشیمونم از اینکه باهاش ازدواج کردم اولش باورش نمیشد اینقد راحت بگم خیلی دوسم داره میدونم میگه چجوریه ک من اینقد دوست دارم تو نمیدونی من اونجور ک دوس داره نمیخوام میخوام اونجور ک خودم دوس دارم دوسم داشته باشه مثلا احساساتی نیس دوس داشتم شوهرم احساساتی و رمانتیک باشه و با روحیه و سرحال باشه ولی مث افسرده هاس دست خودشم نیس خونواده غیر اجتماعین کلا ولی منم درست نمیتونم حرف بزنم از خودم بدم میاد😣😣

2738
مثلا چی بخایم خب؟

مثلا یه زمین تو حیاط خونه شون بهش ارث رسیده قرار بود وقتی تقسیم بندی کردندبفروشیم به داداشش ک توی شهر خونه بگیریم اجاره نشینیم و خونه شون روستاس حالا مامانش دبه در آورده ک باید به اسم من باشه تا بمیرمم حق ندارین تقسیم کنین اینو به من نمیگه جاریم زنگید خبر داد جاریم ک داد و بیداد کرده شوهرش سهم شو گرفته حالا شوهر من گفته باشه مامان هرچی تو بگی اصن واس من تعریفم نمیکنه سر همین مساله دعوا کردیم گف طلاق میدم خیلی دلم شکست رو در رو نتونستم حرفامو بزنم با چت درد دل کردم الان میگه چیکار کنم بفروشم؟ میگه نونوایی دارن پشتش زمین هس اونم مال شوهرمه میگه اگه تقسیم کنن میخوام سهم داداشامو بگیرم اون زمین حیاط رو بدم بهشون منم میگم همینو همون موقع میگفتی حرف به کجاها کشوندی حالا میگم باز خام نشم راضیش کنم زمین رو الان بفروشه مگه نه؟ هر دفه خام شدم پیشرفتی نکردیم

مثلا یه زمین تو حیاط خونه شون بهش ارث رسیده قرار بود وقتی تقسیم بندی کردندبفروشیم به داداشش ک توی شه ...

اره،بادعوا و بحث ولی ن،منطقی بشین حرف بزن باهاش،مردا رو فقط باید بازبون راه برد