2726
عنوان

یکسال پیش در چنین روزی

| مشاهده متن کامل بحث + 3564 بازدید | 174 پست
زنده باشه راه افتاده؟

چند قدمی راه میره

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 
اولی ۱۴ دومی ۸ سومی ۱ ساله هر سه تا پسر میخام ی دختر به فرزند خوندگی بیارم. اگه قسمت بشه

من سه تا داداش بزرگتر دارم . هیچوقت از وضعیتم راضی نبودم . همیشه تنها بودم.

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اولی ۱۴ دومی ۸ سومی ۱ ساله هر سه تا پسر میخام ی دختر به فرزند خوندگی بیارم. اگه قسمت بشه

ان شاأالله. ولی بنظر من شانستو امتحان کن منم دوتا پسر دارم،

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘
خوش بحالت چه جرئتی داری حتما وضعت خوبه گوشتو میوه داری بهشون بدی بزرگ شن

شوهرم وضعش خوبه 

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 
2728

چ کار خوبی

میتونی بری مناطق سیل زده

مرا از رنج های عاشقی بیهوده ترساندی، فقط سربسته می گویم،   طبیب ازخون نمیترسد.
ان شاأالله. ولی بنظر من شانستو امتحان کن منم دوتا پسر دارم،

دکتر اجبارا لوله هامو بست

تولدشون مبارک.انشالله سلامت باشی و سایت بالای سرشون

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه
منم پارسال این موقع ماه رمضون خیلی دعا کردم خدا بهم بچه بده اتفاقا همون ماه رمصون خدا بهم داد یعنی ن ...

خدای ماه رمضون هیچ کسو دست خالی رد نمیکنه

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘
دکتر اجبارا لوله هامو بست

واقعااااا!!!!!

حالت. من التماس کردم نبستن الان از طرف بهداشت قرار شده برام پیگیری کنن ببینن میتونن یارم کاری کنن

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
چ کار خوبی میتونی بری مناطق سیل زده

خیلی دنبالش هستم ولی جور نمیشه

گاهی شبا تا صبح گریه میکنم

2706