2733
2734
عنوان

اولین کتابی که خوندین چی بود ؟ خلاصشو بگین ☺

| مشاهده متن کامل بحث + 257 بازدید | 29 پست
من زیاد کتاب نمیخونم از گوگل همه چیزو میخونم بیشتر از کتاب به دردم میخوره 

داستان های هیجان انگیز که توی گوگل نیست.  اثار نویسنده ها ی بزرگ

ما نسلی هستیم که حرفهایمان را بجای انکه بگوییم تایپ کردیم...  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولین ها که کتاب های قصه بود مثل حسنک نگو بلا بگو ،دخترک کبریت فروش ،کدو قافله زن و این ها  تو دوران ابتدایی اینا بود

راهنمایی بیشتر مجله اطلاعات علمی میخوندم  تو کتابخونه عموم مدام جستجو میکردم اول دبیرستان هم اولین رمان رو خوندم از کتابای عموم ب اسم   سال های ابری از استاد علی اشرف درویشیان

خداروشکر چون کتابخونه عموم خیلی غنی بود خیلی زود با اثار برتر ادبیات ایران و جهان اشنا شدم. ب فلسفه علاقه مند شدم و  تا الان حفظ شده 

همیشه ممنون عموم هستم

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2731

خاله سوسكه و خريد عروسى يه همچين چيزى بود عنوانش 

كلا مادرم هميشه كتاب هديه ميداد بهم واسه هر مناسبتى

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

سه گانه ی ادی دیکنز کمدی بود یجور شوخی با اثار چارلز دیکنز بود نویسندش فلیپ اردا اول راهنمایی بودم اولیینکتابیه ک خودم انتخابیدم و خوندم و دگ از بعدش شروع شد کتاب خوندنم 

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
اولین ها که کتاب های قصه بود مثل حسنک نگو بلا بگو ،دخترک کبریت فروش ،کدو قافله زن و این ها  تو ...

چقد عالی خوشبحالتون 😍😍😍😍

2738

من اولین کتابی که خوندم خرس و کوزه عسل بوود

از بچگی عاشقش بووودم و یادمه اولین باری که تونستم همه اون چیزایی که از حفظمو بخخونم اشکم‌دراومد 

سلام علیکم تو‌ خرسی؟؟؟ داری میبینی پس چرا دیگه میپرسی 😁😁😁

از خواب خسته ام ، به چیزی بیشتر از خواب نیاز دارم...چیزی شبیه بیهوشی برای زمان طولانی ...شاید هم از بیداری خسته ام، از این که بخوابم و تهش باز بیداری باشد...کاش میشد سه سال یا شش سال یا نه سال خوابید و بعد بیدار شد..نشد  هم نشد
داستان های هیجان انگیز که توی گوگل نیست.  اثار نویسنده ها ی بزرگ

کلا نه داستان نه رمان نه سریال و مجموعه هیچیی فکر میکنم وقت ادم رو تلف میکنن فقط چیزای اموزنده میخونم

کلا نه داستان نه رمان نه سریال و مجموعه هیچیی فکر میکنم وقت ادم رو تلف میکنن فقط چیزای اموزنده میخون ...

بعضی اثار دید ادمو عمیق میکنه نسبت به زندگی 

2706