2733
2734
عنوان

جدیدا همش دعوا و فحش و بی حرمتی

| مشاهده متن کامل بحث + 550 بازدید | 27 پست
میدونم ولی بعضی اوقات واقعا دیوونه میشممممم

خب وقتایی که عصبی هستی اصلا بهش‌زنگ‌نزن بیرونم نرو باهاش  وقتی اروم شدی فکر کن ببین چطوری میتونی راجبش منطقی صحبت کنی چطوری میتونی‌بگی که هم دلشو بدست‌بیاری‌ هم بحرفت گوش بده تمرین کن هیچ مردی نمیپذیره با داد و فریاد کاری انجام بده مخصوصا برای حفظ غرورش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روزایی هم‌که همشون یه‌جا جمع هستن و من‌پیششون نیستم به شوهرم‌میگم دوست داشتم من پیشتون باشم بالاخره عضواون خونه و خانواده هستم دوست دارم درکنارشمابگم وبخندم...

دنیای من همسرم❤خدایاخودت پشت وپناهمون باش
2731
عععقد این جور چیزا هست ولی بری سر خونه زندگیت عالیه من سه سال تو عقد بودم هر هفته بحث داشتیم اما الا ...

ما هم اینجوری هستیم .ما جون میدیم واسه هم ولی بعضی اوقات دوتامون مثل خروس جنگی.شوهرم الان تو یکی از پیام ها بهم گفت تو نفهمی

من احساس میکنم زندگیم داغون شده چون من سیاست نداشتم

خوب دیگه سیاست داشته باش من با این که از خانوادع شوهرم خیری ندیدم ولی بدیشون رو هیچ وقت به شوهرم نمیگن چون هر چی باشه خانوادشه  حتی بعضی وقتا تعریفم میکنم😪😁

چنان دلگیرم از دنیا 💫که خود را هم نمیخواهم
من احساس میکنم زندگیم داغون شده چون من سیاست نداشتم

عزیزم همه دوران عقدشون این روزاروداشتن بخدا قصدنصیحت ندارم خواهرانه‌میگم هروقت ازچیزی‌ناراحتی بنویسش بعداکه میشینی همون نوشته رومیخونی میبینی چقدر تند رفتی وچه حرفای بدی ازروی اعصبانیت نوشتی من بارهاشده موقع اعصبانیت تندتند نوشتم بعد که اروم شدم ازخودم‌شرمنده شدم .موقع نوشتن هم اروم‌میشی هم قلب و ذهنت احساس سبکی میکنه هم میتونی منطقی فکرکنی و حرفاتوبزنی

2738
هم سن من هستی!اینهمه سیاست

منم اولا هرچی‌میشد فوری‌میگفتم دعوا‌میکردیم تاهفته هاهم‌قهرمیموندیم اما الان طولانی ترین قهرمن ۲۰ دقیقه هستش چون توی حرفام همیشه از کلمه لطفا ،خواهش میکنم،عزیزم،توحق داری،حق باتوهستش،استفاده میکنم وقتی هم ک حرفی میزنه بهم برمیخوره وناراحت میشم بعدا میگم عزیزم داشتیم حرف میزدیم یه چیزی ازدهنت پرید اصلاباورم‌نمیشدتو اونوبه‌من‌گفتی گرچه هنوزم میدونم تونگفتی چون تو شخصیتت به این حرفانمیخوره اینطوری خودشو شرمنده میکنم وعزت واحترام خودمومیبرم بالا

ما هم اینجوری هستیم .ما جون میدیم واسه هم ولی بعضی اوقات دوتامون مثل خروس جنگی.شوهرم الان تو یکی از ...

چون جفتتون عصبی هستین و هی بحثو‌کش میدین