2726
عنوان

چرا ادم خوب پیدا نمیشه واسه ازدواج

1282 بازدید | 70 پست

کوچیکتر که بودم از ازدواج متنفر بودم همش میگفتم دختر باید مستقل باشه تحصیلات عالی داشته باشه به خودش برسه و .. تن به ازدواج نده

همیشه ازدواج رو مانع خوشبختی میدونستم از شوهر کردن و بچه دارشدن بیزار بودم ده سال میگذره از اونموقع نیاز عاطفی همیشه همراهم بوده بگذریم که بارها دوست شدم و وابستگی پیدا کردم و دلم شکست و کات کردم

هر سری خواستگار میومد داد و بیداد راه مینداختم و به هربهانه ای رد میکردم بعدم که اجازه میدادم بیان فکر میکردم مرد زندگیم باید هم سطح خودم باشه خب حق داشتم یه ادم فهمیده و باایمان و بااخلاق و اهل کار و مرد زندگی نصیبم بشه.. اونایی که میومدن بهم نمیخوردن یا سطحشون پایین بود .. یا سطح بالا هم که میاد منو نمی پسنده..

الان تو این سن واقعا دلم میخواد همدم داشته باشم  اهل دوستی هم نیستم دیگه خسته شدم

توقع انچنانی هم ندارم یه ادم سالم کاری و باخونواده ..

فکر میکنم بخاطر عقاید ده سال پیشمه که الان مجرد موندم 

همه همسن و سالام الان ازدواج کردن و خوشبختن...من به چیزایی که تو نوجوونی ارزو داشتم با تلاش و زحمت رسیدم الان وقتشه برم سر زندگیم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اسی قفل کن

وقیحه

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
@esi_m    

فقط همینو داری؟

ننه ....! هرچی بدبختی کشیدیم گفتی "حکمت خداس "          ببین ننه.....          نیشونی این حکمت و بده برم در خونش           بگم د لامصب مشکلت با من چیه اخه...😢                     خداجون خودت نگهدار پسرم و همسر عزیزم باش❤               درسته گاهی از دست شوهر جان عصبیم و تو تاپیکا راجبش بد میحرفم ولی خو دنیامه❤                        پسملی هم که بحثش جداس تاج سرمه👑👑
2706