2726

اگراینطوره پس چرامن تااینستاروبازمی کنم اخباربخونم می بینم همش عکس مانتوروسری های گرون، رستوران، لوازم آرایش مارک وخلاصه همه اون چه که قیمت بالادارن وجزکالاهای اساسی به حساب نمیان؟

الهی خیرببینی!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا منم میرم خرید میبینم همه با دست پر و کالاهای لاکچری در ترددن

فقط ما داریم له میشیم گویا

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
2728

تاپیازگرون شد، مدام ملت دستورغذامی ذاشتن واکثرشون می گفتن من عادت دارم زیادپیازبریزم تو غذاهام. دیگه پیازهم پزدادن داره.

چرااینقدربه تعدادعقب افتاده های ذهنی وافرادعقده ای داره تومملکت افزوده می شه؟

الهی خیرببینی!  

تجملاااات عزيزم,

هر چى گرونى بيشتر ميشه مردم بيشتر حرص ميخورن

مصريان باستان اعتقاد داشتند پس از مرگ تنها دو سوال ازآنها  پرسيده ميشود:آيا شادى را يافتى؟؟؟؟؟؟.........آيا شادى را آفريدى؟؟؟

انقد پیاز پیاز کردین تا پیازای ما رو دستمون باد کرد ورشکست شدیم این همه خرج کردیم با بذر و سم و کود گرون و عمر تلف شده و هزار زحمت

شب تاریک و ره باریک و ما مست، قدح از دست ما افتاد و نشکست/نگهدارنده اش نیکو نگه داشت، وگرنه صد قدح نفتاده بشکست...

من بحثم این نیست که چرابعضی هادارن. بحثم اینه که چرابایدکالای لوکس دراین اوضاع خریده بشه چه توسط ثروتمندان چه بدترش توسط قشری که به سختی داره خرجش رودرمیاره.

نمی گم بریم بمی ریم دورازجون. نه. بلکه می گم دلیلی برای خریدبیش ازبرطرف کردن نیازفردیمون دراین برهه تاریخ وجودنداره.

الهی خیرببینی!  

شرايط همه بد نيست

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706