2733
2734
عنوان

مشکل من و نامزدم

214 بازدید | 10 پست

من ۳۰ سالمه ۶ سال دوست بودیم...نامزدم هممه جوره پایمه...مراسم‌ نمیخوایم بگیریم عروسی و اینا...فقط یه عقد ایایی  تو یه سال شیک با شام وبعدم یه سفر اروپایی پیش خواهر برادرش که ساکن اونجان...ولی خانوادهها اصرار دارن...جالب اینکه هر دومون دل خوشی از فامیلامون نداریمو میخوایم عکسا مونو اون ور بگیریم شیکترم هست...ولی از پس اینا بر نمیاییم...واقعا بده نگیریم؟؟ من تک دخترم..‌مامانم هی مقایسه میکنه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خونوادت گیر نمیدن؟ هم مال شما هم اونا؟؟؟

بره من هنوز جلو نیومده ولی بین خودمون توافق کردیم ممنم مشکلی ندارم ادم باید ببینه چجوری راحته به شخصیتت بستگی داره ... من جلو شون وا میستم چون فامیلامون واقعن ادم نیستن

بره من هنوز جلو نیومده ولی بین خودمون توافق کردیم ممنم مشکلی ندارم ادم باید ببینه چجوری راحته به شخص ...

دقیقا...ما هم تا الان جلوشون وایستادیم...ولی مامانم همه چیو بد جلوه میدن...همه چیم عالی بوده ولی انگار فقط عروسیو میبینه..‌میخوان خودشونو نشون بدن جلو فامیل.‌‌میگه اینا انقد اوکین...هر عید و مناسبتی اینقد کامل و باشکوه میان چرا نگیریم...اصلا اینا واسه بقیه نیس که اخه واسه دل خودمونه...فامیلامونن حرف در ارو حسودن...

2738
دقیقا...ما هم تا الان جلوشون وایستادیم...ولی مامانم همه چیو بد جلوه میدن...همه چیم عالی بوده ولی انگ ...

باهاش صحبت کن قشنگ نظراتش ببین بره چی میگه تجربه اش بیشتر اون حتمن 

... ولی خوب ب نظرم نگرفتنش اصن اشکال نداره من یه همکار داشتم اصن عروسی نگرفت بود حتی عکسم نگرفت بود  میگفت عمیقن ناراحت نیستم ولی دعوامون بشه میزنم تو سر شوهرم شوهرشم انقد سرش شلوغ بود نمیرفتن اتلیه عکس بگیرن