2737
2739

سلام

6 تا نوه هستیم و همه به جز یکی مون نه ازدواج کره نه خواستگار داره

همش ناراحته

دانشجو هستش و 20 سالشه

خانوادمون خدا رو شکر خوبن و مادر و پدر خودشم خیلی خوبن

پولدار نه ولی دستشون به دهنشون میرسه

کم جمعیتن و خودشم خوشگله خیلی هم مغروره(رو نمیده به همه و با کسی صمیمی نمیشه)

ولی خواستگار نداره

صبح بهم زنگ زد مثه این که اخرین دوسته مجردش یکم قبلش بهش گفته بود که خواستگار اومده براش

خیلی ناراحت بود دخترا چه کار کنم براش؟

بگم دعا بخونه؟

بگم چه کار کنه؟

میشه واسه خونه دار شدنمون صلوات بفرستین؟

منم ۲۰ سالمه پشت کنکوریم.خواستگار ندارمو به یورمه😁

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

۲۰ سال که خیلی زوده هنوز برا ازدواج😶

ناراحتی نداره🤔🤔

دوستای نی‌نی‌سایتیِ عزیزم،دارم همه چیزو از اوّل شروع میکنم (اینبار تنهایی💪)،برام دعا کنیدموفق بشم،مرسی از همتون،مرسی از دعاهای قشنگتون،دوسِتون دارم❤💋

بگو وقتش که برسه  خواسگار هم میاد براش هنوز سنی نداره 

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
2738
سنی نداره که هنوز

اخه منم که عقد کردم 20 سالمه بقیه بچه ها هم چند سال از ما بزرگ تر هستن

نشد بگم زوده و فلان گفتم الان میگه تو خودتم هم سن منی

میشه واسه خونه دار شدنمون صلوات بفرستین؟
منم خواستگارام ته کشیدن.هر راه حلی واسه اون یافتی به منم بگو تشکر

سوره احزاب بخون چهل روز از ته دل😊

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

وا عوض اینکه دل به دلش بدین نصیحتش کنید تو این سن کم غصه شوهر نخوره درسش بخونه مگه بچه بازیه برا دوستش خواستگار اومده این ناراحته

خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....
2706