1147
1267

من درجریان تاپیکاش نیستم.ولی این جوری تاپیکایی که خیلی ادامه دارن در عین ناباوری اخرش معلوم میشه سرکارین.دیدم که میگم

در حال حاضر بزرگترین دغدغم اینه که اسممو حسنا بخونن نه حسنی.کاربری قبلی: دیوونه_دوست-داشتنی 

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

1258
دوستان يكي كه بلده ني ني يار رو اينجا صدا كنه لطفا

تاپیک بزن بهش بگو مشکلتو من یکی پشتتم اگ اونی ک فکرمیکنم باشه

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادر خوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوند بزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت  برادرت  تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسام♡غزال👭نهال)           یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  خوب و عاشقانه داریم       در آخر                                    my religion i's humanity
من درجریان تاپیکاش نیستم.ولی این جوری تاپیکایی که خیلی ادامه دارن در عین ناباوری اخرش معلوم میشه سرک ...

آفرین میخواستم بگم اینم مثل ستاره فقط داره ازرابطه وانواع واقسامش تعریف میکنه واسه همین پربازدیده ؛واقعا که😐

آفرین میخواستم بگم اینم مثل ستاره فقط داره ازرابطه وانواع واقسامش تعریف میکنه واسهدهمین پربازدیده ؛و ...

ستاره کیه  

در حال حاضر بزرگترین دغدغم اینه که اسممو حسنا بخونن نه حسنی.کاربری قبلی: دیوونه_دوست-داشتنی 
1274
آبي نميشه چرا

@نی نی یار اینطوری منشن کن خانم یا تاپیک بزن جواب میده اگ تاپیک بزنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادر خوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوند بزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت  برادرت  تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسام♡غزال👭نهال)           یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  خوب و عاشقانه داریم       در آخر                                    my religion i's humanity

میشه بهم‌بگی جریانشو کوتاه ☹️☹️☹️

بخند...موقع عصبانیت بخند موقع گریه بخند بزار همه بفهمنن چقدر قوی هستی:)😂😂😂😂توبهترینی این همیشه یادت بمونه دوست من.......بیاین خودمون باشیم مگ خودمون چشه!!!!!! ودر اخر انسانم ارزوست🍃🍃🍃خوب از بالای منبر بیام پایین دیگ خسته شدم🤪😝
1226
ستاره۲۲ دیگه

یکیم بود نمیدونم فاهخه بود فاهخته بود چ آشوبی ب پا کرده بود😂اسمش یادم نیس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1280