2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام

نگران نباش این آزمایشا همیشه با خطا هستن 

یکی از دوستای من تو آنومالی بهش گفتن تو سر بچش کیست هست ولی بعد یه مدت که دوباره رفته برای چکاب مشخص شده که کیست برطرف شده.شما حتما به دکتر مراجعه کن ببین چی میگه .

امیدت به خدا باشه نترس

2731
سلام نگران نباش این آزمایشا همیشه با خطا هستن  یکی از دوستای من تو آنومالی بهش گفتن تو سر بچش ...

سلام عزیزم اره خواهر من امیدم به خود خودشه خودش داده خودش هم هواش و داره برام دعا کن مخصوصا تو این ایام ان شاءالله چیزی نباشه

2738

شمسه چیشد ورم کلیه نی نیت به من بگو تو سونوی منم امده  قلبم درد میکنه از ناراحتی 

خدایا امشب شب عید جوادالائمه اس  نمیدونم چیشد ک گفتم امضامو عوض کنم شاید به دلم انداختی خدایا تورو به حق فاطمه زهرات تورو به حق زینب کبرا نی نی تو دلیمو سالم بزار تو بغلم  نی نیم عزت منه 😍اللهم صلی علی محمد و آل محمدو عجل فرجهم 🌷ماشالله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 😍                      
شمسه چیشد ورم کلیه نی نیت به من بگو تو سونوی منم امده  قلبم درد میکنه از ناراحتی

هیچی دیگه منم مثل شما استرس فقط بم دادن اخر سر هم طبق گفته ی دوستان رفع شد بعد زایمانم که یه ماهش بود یا دوماه دقیق یادم نمیاد ورم کمتر شد و حد نرمال شد اصلا ناراحت نباش این چیزا طبیعیه

معمولا تو جنین پسر شایع هست ولی خود به خود بعد تولد ازبین میره چند میلی متره؟

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
نمیدونم یادم نمیاد ۴به بالا بود فک کنم

فک کنم باید ۲۴هفتگی هم سونو بدین انشاالله که از بین رفته اگه هم بود نگران نباشین معمولا بعد زایمان از بین میره

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
هیچی دیگه منم مثل شما استرس فقط بم دادن اخر سر هم طبق گفته ی دوستان رفع شد بعد زایمانم که یه ماهش بو ...

خدا خیرت بده ک جواب دادی قرصی چیزی خوردی؟؟ 

خدایا امشب شب عید جوادالائمه اس  نمیدونم چیشد ک گفتم امضامو عوض کنم شاید به دلم انداختی خدایا تورو به حق فاطمه زهرات تورو به حق زینب کبرا نی نی تو دلیمو سالم بزار تو بغلم  نی نیم عزت منه 😍اللهم صلی علی محمد و آل محمدو عجل فرجهم 🌷ماشالله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 😍                      
معمولا تو جنین پسر شایع هست ولی خود به خود بعد تولد ازبین میره چند میلی متره؟

ان شالله ک از بین میره ان شالله اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 

یا الله

یا الله

یالله 🌷

2706