2737
2734
عنوان

بچه ها تورو خدا اگه کسی لابیا پلاستی انجام داده راهنماییم کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1876 بازدید | 171 پست
نترس ما دق نکردیم تو هم دق نمیکنی مگه بازیگر پورنیم ک ایراد نداشته باشیم بلاخره هرکس تو یه جا ایراد ...

چی بگم عاخه دلم میشکنه ایراد بگیره من اگه ایراد داشته باشه به روش نمیارم کلا اینجوریم..عاخه اونجا باید قشنگ باشه بدش نیاد؟.😧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعن؟؟؟ خب از هر هزار نفر لابد یکی اونجوریع اون خاص بوده..من مامانم اصن نداره هی بهم پز میده اعصابم ...

نه بابااا حالا اون كه خيلي خفن بود تازه كلي هم خوشحال و راضي بود خودش از اون موضوع.  ولي كلا خيلي اينجوري هستن. يا ميبيني طرف چه قيافه خوبي با پوست روشن بعد اون قسمت سياااه

2728
2738
نه بابااا حالا اون كه خيلي خفن بود تازه كلي هم خوشحال و راضي بود خودش از اون موضوع.  ولي ك ...

واقعن؟؟ یکم امیدوار شدم به خودم😮ولی اطرافیانم یا هر کی دیدیم استانداردن😪😔

ولي خداييش استارتر با اين تاپيك فهميدم چقدر بعضي خانواده ها با هم راحتن😅😂 تو از مال مامانت و بقيه ...

😂😂😮نه بابا اون جوریام نی..من چون خیلی نگران این موضوعم خودم رفتم تک تک از همه فامیل پرسیدم تا بدونم بقیه هم مث منن ک نبودن😑

واقعن؟؟ یکم امیدوار شدم به خودم😮ولی اطرافیانم یا هر کی دیدیم استانداردن😪😔

پزدادن نداره که اصلاقیافش واسه مردامهم نیس مهم تنگ بودن وخوب حال دادنه سخت نگیربه خودت به کسی جزشوهرتم نشون نده که هی ایرادبگیرن  

2706