2410
2553

ن فردا شبه.

جمعه٬یک شنبه٬سه شنبه.

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

سلام عزیزم خوبی 

فردا شبه 

اما بعضی ها میگن امشبه

ان شاءالله امسال تو سرنوشتت مادر شدن هم نوشته بشه😍

التماس دعا 🌹

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔
سلام عزیزم خوبی  فردا شبه  اما بعضی ها میگن امشبه ان شاءالله امسال تو سرنوشتت مادر شدن ...

سلام گلم شما خوبی 

انشاللهمرسی از دعای قشنگت 

انشاالله نصیب شمام بشه.. 

شما باردارنیستی

خدایا شکرت که همیشه بهترینارو قسمت بنده هات میکنی♥
2714
سلام گلم شما خوبی  انشاللهمرسی از دعای قشنگت  انشاالله نصیب شمام بشه..  شما بار ...

ممنون عزیزم 

نه فدات شم من دیگه مثل اینکه قسمت نیست مادر بشم زندگیم شده پر از مشکلات 😔

ولی به امید خدا خبرای خوبی از شما بشنویم 

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔
ممنون عزیزم  نه فدات شم من دیگه مثل اینکه قسمت نیست مادر بشم زندگیم شده پر از مشکلات 😔 ولی ب ...

چرا عزیزدلم؟؟ چه مشکلیه مگه؟؟ 

این حرفو نزن انشاالله خدا نی نی سالم نصیبت کنه.. 

من میخواستم مادر شم اما نشد 😢خارج رحمی بود هی خدا 

چرا عزیزدلم؟؟ چه مشکلیه مگه؟؟  این حرفو نزن انشاالله خدا نی نی سالم نصیبت کنه..  من میخو ...

دردم قابل گفتن نیست عزیزم😢😞

آره گفتی کلی هم بعدش درگیری داشتی و مریض بودی باز خداروشکر خودت بهتر شدی 

این کار خدا هم حتما حکمتی داشته که برای ما قابل درک نیست و صبر ما آدما کمه ولی به موقعش برات جبران میکنه

ان شاءالله به حق این شبهای عزیز به زودی زود باردار بشی و به سلامتی یه نی نی سالم خدا بهت هدیه کنه 😍

دردم قابل گفتن نیست عزیزم😢😞 آره گفتی کلی هم بعدش درگیری داشتی و مریض بودی باز خداروشکر خودت بهتر ...

خداکنه بازدارشم.. 

بی اولادی, سخته 

الهی خدت هیچکسو با فرزند امتحان نکنه

خداکنه بازدارشم..  بی اولادی, سخته  الهی خدت هیچکسو با فرزند امتحان نکنه

آمین 

آره میفهمم چی میگی درک میکنم 

اصلا جدای از زندگی خودت حرف مردم آدمو داغون میکنه 

توکل به خدا دیگه از رحمتش نباید ناامید شد

2706