2737
2734
عنوان

کسانی که شوهرشون خوبه بیان بگن چه اخلاق بدی داره که

| مشاهده متن کامل بحث + 676 بازدید | 73 پست
قبلناشوهرم مثلا همش میگف ادم نیستی و و   بدتر ازاینا منم میگفت خودتی خودتی  ...اما الان ف ...

انشالله بهترم بشه ،چون توهین توهررابطه ای بده

کسانی که سرکتاب میخوان خصوصی (مادر سه فرزند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی بدقول هست خیلی

مامانش رو هم خیلی خیلی خیلی دوست داره البته من دیگه عادت کردم به بدقولی هاش و مادر دوست بودنش

بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 
2731
خوش به حالت واسه من از موقع باردایم فقط پاچه میگیره البته حالا که بیشتر فکر میکنم قبلش هم همین ب ...

ای بابا 

انشالله سرش به سنگ میخوره خوب میشه

من دوسال بود دلم بچه میخواست ولی شوهرم نه. تصمیم گرقتم هروقت که اونم دلش بخواد اقدام کنم که هردوراضی باشیم و منتظر

خدایا شکرت   راضیم به هر اونچه بخوای  
ای بابا  انشالله سرش به سنگ میخوره خوب میشه من دوسال بود دلم بچه میخواست ولی شوهرم نه. تصمیم ...

عزیزم اتفاقا اون بیشتر منتظر بچه بود من سنم کمه هنوز وقت واسه مادر شدنم هست ولی اخلاق باید باشه 

2738

یکم غر غروئه ( که همه ی آدما همینن)

یکمم بی توجه به اطرافه ( که بیشتر با نمکش می کنه)

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.

خیلی خوبه ها فقط خیلی خرابکاری میکنه امکان نداره کاری بهش بسپاری یه جاش نلنگه مثلا ظرف میشوره امکان نداره یه وسیله نشکنه و به ظرفا تیکه آشغال غذا نچسبیده باشه  

گاهی وقتا هم مثل بچه هالج میکنه میگم دیگه باز دوساله شدی

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم

همسرمن خدارو شکر خیلی اخلاقش خوب شده اونم بخاطر خودمه چون خودم خوب شدم روو اونم تاثیر گذاشته. فقط یه اخلاق بدی که داره اینکه وقتی بحث و دعوا مون میشه یه چیزی توو خونه میشکنه. که بعدا می پرسم چرا این کارو کردی میگه حرصم و خالی میکنم. که البته پدرو برادرش هم اینطورین که مادر شوهرم میگه ذاتیه و از باباش یاد گرفته. باز خدارو شکر این کارو میکنه و دست بزن نداره 😥😥😥😥

دوستان عزیزم برای همه منتظران نی نی لطفا یه صلوات بفرستین. ممنون 🙍🙆👪👼👼👼