2703
2553
قرص هاي ضد افسردگي و استرس هر چي بگي ميتونند انجام بدن.

😭ینی همیشه انقد جوش میزنه صورتم؟

کاش داروهای آدم بموقع خودشون تو بدن ترشح میشدن من تنبل تر ازین حرفام که بخوام سر وقت داروهامو بخورم🤪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

😭ینی همیشه انقد جوش میزنه صورتم؟

اگر بهت نميسازه عوض كن عزيزم . دوست منم ميخورد ميگفت شديدا غذاش زياد شده . 

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
2720
اگر بهت نميسازه عوض كن عزيزم . دوست منم ميخورد ميگفت شديدا غذاش زياد شده . 

ممنون عزیزم

کاش داروهای آدم بموقع خودشون تو بدن ترشح میشدن من تنبل تر ازین حرفام که بخوام سر وقت داروهامو بخورم🤪

واسه من که تاثیری رو جوش نداشت..همین طوری کلی جوش میزنم چه بخورم چه نخورم

راستی یکی از نی نی سایتی ها از تجربه اش تو درمان جوش تاپیک زده بود، من دارم اونو اجرا میکنم

خودمم، نه بیشتر نه کمتر
2714
واسه من که تاثیری رو جوش نداشت..همین طوری کلی جوش میزنم چه بخورم چه نخورم راستی یکی از نی نی سایتی ...

چی بود.سخت نبود که روشش؟😕

من میخورم اصلا فرقی نکرده صورتم واشتهامم کم شده 

رو همه یه مدل تاثیر داره.خواب من سنگین شده صبحا سخت بیدار میشم.بنظرت به تدریج خوب میشه؟تازه یماهه میخورم.و پنج روزه که دوز کامل میخورم

این تاپیک https://www.ninisite.com/discussion/topic/1754402/بیاین-تا-بگم-جوشام-چطور-درمان-شدن?postI ...

ممنون سعدیا جان رفتم خوندم عالیه

اره منم اولاش اینطوری بودم کم کم بدنت عادت میکنه

خداروشکر.۵۰میخوری توام؟

2706