2726

الان ۱۰ ماه و نیمشه دقیقا ۹ روزه مدام بالا میاره یک روز اول هر ۱۰ دقیقه بالا میاورد بردم  حتی هیچی نمیدادم زرداب بالا میاورد یا ی زره شیرمو میخورد هنوز پایین نرفته بود بالا میاورد بردم دکتر امپول نوشت گفت ویروسه دوتا امپول نوشت تو رو روز 

روز سوم  بالا اوردنش کم شد طوری شد ک شیرمو بالا نمیاورد ولی غذا میدادم بالا میاورد 

الان یک هفته اس هم غذا بدم بالا میاره 

مامانم میگه ب دندونه دوباره دکتر نبرش 

مدادم شصت دستشو تو دهنش میکنه نیم کیلو وزن کم کرده تو رو خدا راهنمایم کنین 😔

یه صلوات برای شادی روح مادر تازه گذشتم میخونی 😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخی طفلی حتما ویروسی چیزی گرفته دیگه مواظب باش تب نکنه

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2728
اخی طفلی حتما ویروسی چیزی گرفته دیگه مواظب باش تب نکنه

تب هم‌میکنه 

اخه ۸ روز شد چ ویروسیه ک ول نمیکنه

بچم بالا میاره من باردارم 🙄 پریودم ها

عزیزم خاله منم بچش بالا می آورد 

متوجه شد ۵دماهه بارداره

بارداری شیرو خراب میکنه

میشه برای سالم به دنیا اومدن دخترم و سلامتی خودم صلوات بفرستید ؟ لایک کنید منم براتون بفرستم مرسی مهربونا 🥰امیدوارم بعد از ۹ سال بتونم توی آغوشم بگیرمت و بهت شیر بدم مطمعنم خدا تو رو دوباره بهم داده اینبار قلبت سالمه بدنت سالمه انشالله😓
یه جا اشاره کردی شیرمو میدم بالا میاره  باشه ناراحتی نظر نمیدم یاعلی بجای دستت نکنه هس عجبا

اوایل گفتم الان غذا رو بالا میاره

تب هم‌میکنه  اخه ۸ روز شد چ ویروسیه ک ول نمیکنه

منکه ادم بزرگم نزدیک ۱۰ روزه خوب نمیشم همش سرفه و گلو درد و... اونکه تازه بچه است و بدنش ضعیفه....اگه خوب نشد حتما بستریش کنید

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2706