2737
2734
عنوان

عقد طولانی و ...😥

455 بازدید | 23 پست

دوران عقد شما چطور بود؟مخصوصا اونایی  که هم شوهرشون هم خودشون تو یک شهر زندگی میکردن .رفت و آمد شوهرشون بدون خودشون به خونه مادرشوهر و....دعوا و بحث ،اوضاع چطور بود؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوره عقد ؛  برای حفظ احترام خودتون ،  با دعوت  معاشرت کنید  و شب نمونید 

همیشه یه حالت رودربایستی  رو بین خودتون و دیگران بوجود  بیارید  و  در عین اینکه صمیمی نمیشید  ولی کاملا محترمانه  رفتار کنید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2731

خونه مادر شوهر کم برو  . زیاد بری رودربایسی ها از بین میرن پس فردا دردسرت میشه . مادرشئهرتو دورادور داشته باش

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋

مال ما عالی بود.خیلی خیلی خوب ۱۱ ماه عقد بهترین دورانم بود هر روز شوهرم بعد از کارش نیومد دنبالم میرفتیم شام بیرون بعدشم شب میرفتیم خونه مادرشوهرم میخوابیدیم

عشقم همه کسم دخترم😍😍
افتضاااااااح مدام دعوا و قهر

دقیقا .ما یک سال اول بهترین دوران بود ولی بعد یکسال!مخصوصا من خیلی به شوهرم وابستم طاقت دوری شو ندارم.ما سه سال طول میکشه عقدمون

2738

من یک ماه و ده روز مونده از عقدم..با شوهرم و خانوادش اصلا مشکلی نداشتم..اونم با خانواده من مشکل نداره.. ولی خسته شدم بخدا..کاش تموم شه دیگه

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)

هیچ شبی پیش هم نخوابیدیم با این که خودمون خونه اماده داشتیم من هفته ی یه بار میرفتم خونه مادر شوهرم اونم حتما حتما شوهرم باید میبردم و میاوردم 

ولی بیرون رفتن و این که اون بیاد خونمون ازاد بود مگر 12 و1 به بعد

در کل دوران عقد خوب نیست! 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
وا یعنی هر شب میخوابیدی ؟خونه بابات نمیرفتی؟

نه صبحها که میخواست بره سرکار میرفتم خونمون دوباره عصرش میومد دنبالم.شدیدا بهم وابسته بودیم اون دوران.هعی یادش بخیر.خیلی همو دوست داشتیم خیلی زیاد

عشقم همه کسم دخترم😍😍
2706