2726
نارگیل و کرچک و زیتون. هم نرم میکنه هم بلند هم خوش حالت 

همرو باهم زدی؟

بخشی از  اون به شدت درون من زنده است                                                        و  بخشی از من برای همیشه با او مرده... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما ديگه چرا؟ پاشو برو طبيعت گردي ديگه

باورت میشه ازصبح هواخوب بودالان ریده شده به هواابری شده.منم شدیدادیروزخونه تکونی کردم قسم خوردم امروزاستراحت کنم حتی ظرفامم مونده

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
2728

[QUOTE=91126324]آره تو مایکروو گرم میکنم میزنم ب ریشه موهام [/هQUOTE]

اها مرسی

بخشی از  اون به شدت درون من زنده است                                                        و  بخشی از من برای همیشه با او مرده... 

بچه هانمیدونم چراازاینایی که سونوان تی میزارن وجنسیت میپرسن بدم میاد😐یکم غیبت کنم😬

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗

من میخوام برم بیرون اما الان همین جور نشستم با مامانم منتظر یه برنامه تلوزیونی هستیم

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
چرا بدت مياد؟

نمیدونم چرا.حس بدی بهم میدن خب اکثرادنبال علائم پسرهستن نمیدونم چرادخترداشتن روعیب میدونن

2706