2733
2739

سلام ، اونایی که قبلا سقط داشتند به علت انعقاد خون یا تو ای وی اف و ... کلا از این آمپول استفاده میکردید،

از همون ابتدای بارداری شیاف سیکلوژست هم استفاده میکردید؟؟؟ 

یا شیاف دیگه...

من دکترم بدون اینکه خونریزی داشته باشم گفت شیاف استفاده کن، منم گفتم اندومترین دارم خوبه ؟ گفت عالیه

اومدم خونه دیدم کمه تعدادش از شیاف سیکلوژست استفاده کردم، حالا تو نت میخونم واسه اونا که مشکل انعقاد خون و لخته شدن دارن منع مصرف داره!!

ترسیدم،، راستش من قبلا ای وی اف هم کرده بودم منفی شده بود که تو ای وی اف شیاف میدادن بهمون به تعداد بالا حالا میگم نکنه اون باعث میشده منفی شه

الان میترسم این شیاف باعث شه اتفاقی بیوفته😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای من شیاف نداد هیج نوع فقط سلکسان با آسپرین

منم هیچی خونریزی ندارم اصلا نمیدونم چرا داد الان دوبار استفاده کردم میخوام دیگه نکنم ، اشکال نداره؟؟؟

2731
منم هیچی خونریزی ندارم اصلا نمیدونم چرا داد الان دوبار استفاده کردم میخوام دیگه نکنم ، اشکال نداره؟؟ ...

نمیدانم شیاف چی هست من استفاده نکردم ولی اگه شک داری  بهتره با دکتر دیگه ای مشورت بکنی

خدایا  یه خونه خوب قسمتمون بکن با همسایه های خوب
2738
 شیاف+ آمپول پروژسترون انوکساپارین و آسپرین همه رو داشتم

بعد مشکلی پیش نیومد؟؟؟

من اخه لک ندارم طبیعی هم باردار شدم کاش اصلا نمیگفت شیاف و که منو نمیریخت بهم 

من آسپرین مصرف کردم و سیکلوژست  مشکل انعقادی ندارم فقط ی درصد خیلی کمی غلظت خون داشتم شیاف سی ...

به من گفت فعلا استفاده کن من هنوز اوایل بارداری ام نمیدونم

2706