2726
عنوان

شب قدر چه دعایی می خونن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 310 بازدید | 41 پست

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔
چرا نمیشه عزیزم مفاتیح پیشمه الان برات میفرستم 

دست گلت درد نکنه

انشالا هرچی از خدا می خوای بهت بده

خوشحالم کردی

خدایاشکرت/ ممنون میشم با لایک هاتون و فالو کردن پیجم من رو حمایت کنین pendo.official

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔

2728
مرسی مهربونم منم فرداشب حتما دعات میکنم به عشقت برسی 😍😍😍😍

ای بابا خواهر

فک کنم قسمت من نبود...

انشالا هرچی قسمتمه...

خدایاشکرت/ ممنون میشم با لایک هاتون و فالو کردن پیجم من رو حمایت کنین pendo.official

در آخر هم دعای جوشن کبیر که طولانیه بفرستمش عزیزم از نت بگیر 

پیشاپیش قبول باشه 🌹ان شاءالله امسال بهترین ها در سرنوشتت نوشته بشه 

التماس دعا که خییلی محتاجم به دعا😢

چرا فش بابد بديم فردا شب قدره جوشن كبير بخون

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
ای بابا خواهر فک کنم قسمت من نبود... انشالا هرچی قسمتمه...

عزیزم بسپار به خدا همیشه بگو شیرحلالشو نصیبت کنه باورکن این خیلی مهمه 😍😍😍😍حتما دعات میکنم هرچی خیره برات پیش بیادهرچی بهترینه قسمت تو ♥️🌹

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در آخر هم دعای جوشن کبیر که طولانیه بفرستمش عزیزم از نت بگیر  پیشاپیش قبول باشه 🌹ان شاءالله ا ...

حتما دعات میکنم عزیزم

انشالا که هرچی از خدا می خوای بهت بده

گره ی مشکلاتت از جایی که فکرشو نمیکنی باز بشه