2726
عنوان

واقعا به یه سری احترام نزاری بهتره

| مشاهده متن کامل بحث + 593 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ترببنورططدکمدلیزتممذلببذنمندربیذد اینم آدرس. خوشحال میشم تشریف بیارین😂😂😂

چشم😍😘بی زحمت برا بعد افطار خودتم بیا بالا تنها نباشم چایی و شیریتی هم میارم😍

لطفا برای شفای مادرم👵یک حمد بخونید سپاس  
یبار که اومدن برن پشت بوم با چوب بزن به پاهاشون....والا ادم کلافه میشه.. مثل همسایه بیشعور ما که سی ...

دقیقا وضع ما همینه. چقد اوایل آشغال سوزوندن ریختن توحیاطمون

😐😐 

2728
دقیقا وضع ما همینه. چقد اوایل آشغال سوزوندن ریختن توحیاطمون 😐😐 

ببخشید اینو میگماا ولی ببین شیشه بشکن از سر تیزیش بچسبون همونجاها که میان😁😁😁اعصابتم خورد نکن

بدجنسم خودتونین

پشت بوم بازی میکنن؟؟اتیش بازی میکنن زنه نگاه میگنه؟؟چه گودزیلاهایی هستن خدا صبرت بده

آتیش بازی و تو کوچه زیر پنجره آشپزخونه مامیکنن. به گندمیکشن اونجارو. بنده خداشوهرم هفته ای یه بار قشنگ تمیزمیکنه یه روز نشده کثیف میکنن... یه بارم انباری خونشونوآتیش زدن. میگم چیکارکردین. دخترش باذوووووق فراوان میگه این پرو میبینی.؟ آتیش زدم انداختم توانباریمون

ببخشید اینو میگماا ولی ببین شیشه بشکن از سر تیزیش بچسبون همونجاها که میان😁😁😁اعصابتم خورد نکن ...

اسی فقط خطرناکه ممکنه متوجه نشن بخوان بیان دستشون ببره پرت بشن پایین😓

شکایت ورود به عنف میکردی اگر جنازشونم اونجا بود دیگه نمیومدن

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

فقط بچزونشون

من جاي تو حرص خوردم

انقدر بعضيا حال بهم زنن اهههههه اههههه اهههه

اعصابم خورد شد🤕😡😂

با ريتم بخونيد...خسته تر از خسته اااام،شيشه بشكسته ااام،حالا كه از ما گذشت،اومدن يارو باش،كار خدا رو ببين،عاقبت ما رو باش🤭😑😍
برو به زنه بگو چند بار به زبون خوش با دیوار کشیدن گفتیم نیاین رو پشت بوم ما حالا ک نمیفهمید یا خودتو ...

گفتیم. تاثیرنداره. اگه شعور داشت می‌فهمید ناراحت میشیم  دیوارکشیدیم نمی‌رفت میله پنجرشونوبکنه. 

2706