2737
2734
عنوان

زایمان طبیعی یا سزارین؟

249 بازدید | 53 پست

سلام وای من الان هفته بیستو دومم اول گفتم طبیعی ولی یکی ا زدوستانم ک پزشکه پشیمونم کرد گفت سزارین کن الان یکم مطلب خوندم میگم بعدا از سز پشیمون نشم از طرفی وحشتناک از طبیعی میترسم از عوارضش و اینکه میگن دکتر موقع طبیعی نیست ماماها و بقیه کارتو میکنن و صبر نمیکنن میزنن میبرن از عوارضشم ک افتادگی رحمو گشادی واژنه میترسم نمیدونم اینا براهمه پیش میاد؟ وای چقد استرس داره موندم چیکار کنم هنوز دکترمم پیدا نکردم دوبار دکتر عوض کردم اولی پولکی بود دومیم میگه طبیعی فقط حالا نمیدونمبگردم دکتر سز پیدا کنم کاش بیاین تجربتونو بگین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ن کالا من ن افتادگی رحم پیدا کردم نه گشادی واژن تازه از قبلم تنگ تر شد اینها همه حرفهاییه ک انداختن بین مردم اگ انقد بد بود خارجیا ک انقد به مسائل جنسی و عاطفی شو اهمیت میدن انقد مافشاری نمیکردن واس طبیعی زایمان کردن عوارضی ک سزارین داره طبیعی نداره

کاربر قدیمی ام 😉😉😉😉خیلیاتون میشناسیدم 
2738

من خودم اوایل بارداریمم تازه ماه اولم ولی احتمال زیاد انتخابم سزاینه دوتا از خاله هام زایمانشون طبیعی بود حدود 7 سال پیش بود که عمل زیبایی زنان انجام دادن چون افتادگی پیدا کرده بودن عمم هم طبیعی بود موقع بخیه زدن دقت نکرده بودن از لایه بخیه هاش گوشت اضافه زده بود,بیرون و افتادگی پیدا کرده بود اونم 3 سال پیش عمل زیبایی انجام داد خاله کوچیکم دوتا سز انجام داد آخ هم نگفت عمل زیبایی از عمل سز خیلی سنگین تر و سخت تره من طبق چیزی که با چشمای خودم دیدم تصمیم دارم سز بشم 

دوستای مهربونم برای سلامتی دختر نازم یه صلوات میفرستید؟؟  

بازم تاپیک جنجالی طبیعی یا سزارین...*\(^o^)/*

عزیزم همونطور که تو سزارین یه عده راضی هستن یه عده ناراضی طبیعی هم همینطوره راضی داره ناراضی داره...شما باید بسته به شرایط خودتون انتخاب کنید ...که چی میخوایید😘

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
اولا ماما کم از دکتر نداره خصوصا تو بیمارستانهای دولتی که زیاد با زائو سر و کار دارن و حرفه ای ان د ...

خوشبحالتون درد نداشتین؟ بالاخره ادم اینهمه میره پیش دکتر دوست داره تا لحظه اخر بالای سرش باشه اون مامارو ک آدم نمیشناسه ممکنه خیلی خوب باشه ممکنم هست نباشه

2706