2410
2553

سلام 

آیا رشته میکروبیولوژی رشته سختیه؟

واینکه بازار کارش چطوره ؟

آزمون استخدامی علوم پزشکی برای رشته میکروبیولوژی هم هست؟

منم دوس داشتم بخونم دوستم قبل من كلي تحقيق كرده بود راجب اين رشته گفته بودن زياد بازاركار نداره بخاطر همين نرفت ، خودمم از يكي كه فارغ التحصيل اين رشته بود پرسيدم گفتش كه كلا مقاله هات و پروژه هات خيلي بايد قوي و خوب باشن تا بتوني بري سركار 

بستگی ب استاداش داره چقدر سخت بگیرن ولی بعضی از آزهاش سخته 

والا میگن بازارکارش اشباع شده ولی استاد ما میگفت میکروب کاربردی بازار کارش بهتره 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من میکروبیولوژی نخوندم اما آشنایی دارم. سخت نیست بنظرم.بازار کارش هم  بدد نیست.البته باتوجه به تحریمهای الان بد شده.قطعا ازمون استخدامی هم داره

خداحافظ نی نی سایت.حداقل دوماه برم از وقتم استفاده مفید بکنم
یعنی حتی آزمایشگاه های خصوصی هم استخدامشون نمیکنن؟

ترجیح با علوم ازمایشگاهی الان اونارو بهتر جذب میکنن چون رشتشون هس 

منم موندم ارشد چیکار کنم 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
من میکروبیولوژی نخوندم اما آشنایی دارم. سخت نیست بنظرم.بازار کارش هم  بدد نیست.البته باتوجه به ...

چ ربطی ب تحریما داره؟ یعنی آزمایشگاه های خصوصی یا بیمارستانای خصوصی هم با حقوق پایین استخدام نمیکنن من حقوقش برام مهم نیس راستش فقط میخوام بگم سر کارم یعنی ماهی پونصد ششصدم بدن برام مهم نیست

یعنی حتی آزمایشگاه های خصوصی هم استخدامشون نمیکنن؟

عزيزم بي شك اولويت اونا اونايين كه رشته علوم ازمايشگاهي خوندنه، كلا ب اين راحتيا فك نكنم كار پيدا بشه مگر اينكه اشنايي چيزي داشته باشي ، تو اين ايران لعنتي اونايي كه رشته پزشكي و پيراپزشكي خوندن راحت وارد بازار كار ميشن به بقيه رشته ها زياد بها نميدن متاسفانه

2714
چ ربطی ب تحریما داره؟ یعنی آزمایشگاه های خصوصی یا بیمارستانای خصوصی هم با حقوق پایین استخدام نمیکنن ...

حقوق پایین که همه از خداشونه استخدام کنن. بخاطر تحریم و گرونی تعدیل نیرو میکنن و ...

در کل اگه دوس داری این رشته رو به سختیاش فکر نکن شاید شما خیلی موفق شدی

خداحافظ نی نی سایت.حداقل دوماه برم از وقتم استفاده مفید بکنم
عزيزم بي شك اولويت اونا اونايين كه رشته علوم ازمايشگاهي خوندنه، كلا ب اين راحتيا فك نكنم كار پيدا بش ...

میکروبیولوژی مگ جز پیراپزشکی نیس🤔

نمیدونین علوم آزمایشگاهی دولتی با چه رتبه ای میگیرن؟

ن گلم 

2706