2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آخه تو شناسنامه اش اسمه چجوری نباید بگن بعدم توجه کردی موقع خوندن صیغه عقد دختر رو دوشیزه صدا میزن ...

شناسنامه رو میشه عوض کرد و اسم همسر قبلی رو از توش پاک کرد به درخواست صاحبش

چند سالیه این کارو میکنن

آخه تو شناسنامه اش اسمه چجوری نباید بگن بعدم توجه کردی موقع خوندن صیغه عقد دختر رو دوشیزه صدا میزن ...

نه گلم همچین چیزی نیست من دخترعموم دوبارازدواج کرد هردوبار دوشیزه گفتن!!!پسرخالمم زنش قبلا ازدواج کرده بود اونم دوشیزه گفتن

2738
هر کدوم ، مورد خاصی مد نظرم نیست ، سوال شد برام 

اینم یه جور فرق بین زن و مرده دیگه

وقتی اسم تو شناسنامه زنه با صدای بلند میگن بانو یا خانم که همه بفهمن  دوشیزه نیست

ولی مرد رو در هر ثورت میگن آقای فلانی

حالا میخواد زن گرفته باشه قبلا یا نه

شناسنامه رو میشه عوض کرد و اسم همسر قبلی رو از توش پاک کرد به درخواست صاحبش چند سالیه این کارو میکن ...

اسم نباشه یعنی متوجه نمیشن دیگه ؟ مردها چی ؟ تو عقد باشه از شناسنامه مرد هم پاک میشه؟

شناسنامه رو میشه عوض کرد و اسم همسر قبلی رو از توش پاک کرد به درخواست صاحبش چند سالیه این کارو میکن ...

خب اگه اینجوریع  واسه مردا خکب میشه هی میره زن میگیره هی طلاق میده میره نفره بعدی😐😐

موندنی با لگد نمیره،رفتنی با خواهش نمیمونه...
نه گلم همچین چیزی نیست من دخترعموم دوبارازدواج کرد هردوبار دوشیزه گفتن!!!پسرخالمم زنش قبلا ازدواج کر ...

منم خاله ام ازدواج دومش بود

جلو فامیل شوهرش گفتن  دوشیزه

بعد از عقد فهمیدیم خوده داماد یعنی شوهر خالم قبل از عقد به عاقد گفته بوده که پنهان بمونه این موضوع

ولی پسر عموم زنش ازدواج دومش بود نگفتن دوشیزه گفت سرکار خانم فلانی

این دوتا رو خودم‌پای عقد بودم

نمیگن و لو نمیره 

عزیزم لوکه ممکنه بره آخه بری دفترخونه اینابهت میگن آخه ازقبل توسامانه ثبت شدست وحتما بایداون طرفی که شناسنامشوعوض کرده یه صفحه ازاون شناسنانه نماهمسرقدیمیو کپیشوداشته باشه

2706