2726

بچه ها مامانم شایدازاول ماه رمضان تاحالا سه چهاربار افطاردرست کرده چه مهمان باشه چه نباشه همش خودم درست میکنم حتی سحری هم خودم درست میکنم میزمیچینم غذامیزارم جمع میکنم خواهرم عقدکرده میگه ولم کن من کندم نمیتونم زودغذادرست کنم و اصلا دست نمیزد.الان من سرماخوردم رفت دودقیقه تواشپزخونه بعد گفت من میخوام بانامزدم برم بیرون غذارودرست کن گفتم من نون پنیر میخورم واسه افطارم😏 خیلی عصبیم احساس میکنم ازم سواستفاده میکنه!!!! حسم درسته یا من خیلی بدشدم 😓😓😓

میشه برام یه دونه  صلوات بفرستید 😢 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوبی ک از حد بگذرد نادان خیال بد کند ..بنده هم مثل شمام خونه مادرم ک میرم چهل نفر اونجان شاید بیستودونفرشون زنن فقط میگن فلانی شام چیه خو مگه من کزتم بمنچه . ادما تو رودربایسی میندازن . اه

تو‌بد نشدی خاهرم سو استفاده نمیکنه ولی خب هر خونه ای یه تنبل داره یه زرنگ و سریع اونا هم به شما متکی شدن منم اجیم مثله شماس من متاهلم هر وقت میام دوتا بچمو ومیندازم گردنش الانم داره افطار درس میکنه من دارم چت میکنم

خوبی ک از حد بگذرد نادان خیال بد کند ..بنده هم مثل شمام خونه مادرم ک میرم چهل نفر اونجان شاید بیستود ...

بخدامنم دیشب به مامانم گفتم مگه من کزتم😂😂😅😅😅

میشه برام یه دونه  صلوات بفرستید 😢 
2706